Sobota, 22 stycznia 2022

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Już 26 listopada Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO'2021. Musisz tam być!

22.11.2021 14:30 | 9 komentarzy | MK

Koniec listopada przyniesie w Jastrzębiu-Zdroju niezwykle ważne i ciekawe wydarzenie biznesowe o skali subregionalnej. Będą to Targi Biznesu STARTUPOVO’2021, które odbędą się 26 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Już 26 listopada Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO'2021. Musisz tam być!
Wyjątkowe wydarzenie biznesowe odbędzie się w jastrzębskiej Hali-Widowiskowo sportowej przy Al. Jana Pawła II fot. Kanion
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Targi są uwieńczeniem projektów europejskich, dzięki którym w Inkubatorach prowadzonych przez instytucje BLUEFORM z Jastrzębia-Zdroju oraz Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. z Żor w Subregionie Zachodnim powstały 184 nowe firmy. Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz i okoliczne miejscowości zasilili utalentowani przedsiębiorcy. Do grona wystawców dołączają firmy, które są na rynku długo i podzielą się swoim doświadczeniem oraz ofertą. Targi mają na celu nawiązanie współpracy między firmami, a także dają możliwość mieszkańcom naszego regionu zapoznać się z ofertą okolicznych firm – zachęcają organizatorzy. Do wydarzenia dołączyło się także Miasto Jastrzębie-Zdrój oraz Stowarzyszenie EBI, którym zależy na promocji miasta i regionu jako terenu przyjaznego przedsiębiorcom.

Jeden dzień setki kontaktów!

Dla gości odwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny. Wartością dodaną dla uczestników jest możliwość spotkań B2B z przedsiębiorcami, które dają okazję na rozpoczęcie długotrwałej i rozwojowej współpracy. Podczas jednego dnia będzie można zaoferować swoje usługi ponad 150 wystawcom oraz całej rzeszy gości. W osobnej Sali będzie też można porozmawiać o współpracy.

 A co dla mieszkańców?

Na targach biznesu znajdzie się także wiele ciekawych ofert dla mieszkańców subregionu – oferty firm są dostosowywane do potrzeb innych przedsiębiorstw, ale także proponują usługi i towary dla osób prywatnych. „Mieszkańcy mogą liczyć na atrakcje – nawet dla dzieci, a także kupić produkty oferowane przez wystawców”.

 Miejsce rozmów o przyszłości!

- Wszystkim przedsiębiorcom w subregionie powinno zależeć na budowaniu jak największych ilości trwałych połączeń biznesowych. Ważne jest też tworzenie takiego środowiska, by pomóc w otwieraniu się coraz większej liczby firm, szczególnie tych innowacyjnych, wpływających na rozwój nowoczesnych technologii, turystki, wzrostu rynku pracy. Transformacja naszego subregionu w wielobranżowe środowisko biznesowe to nasz priorytet. Dlatego porozmawiamy także o transformacji rynku, polskim ładzie, czy o ulgach dla biznesu od ZUS – zapewniają organizatorzy Targów Biznesu STARTUPOVO'2021. Wydarzenie potrwa w godz. od 10.00 do 16.00. W programie imprezy zaplanowano m.in. panele dyskusyjne, prezentacje firm, a także rozdanie nagród w konkursach dla młodych innowatorów. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie blueform.pl/targi.

Patronat nad wydarzeniem objęła Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a nad administracyjną częścią wydarzenia czuwa platforma FIRMOTRON.pl.

Patronem medialnym wydarzenia są: portal www.nowiny.pl. Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie oraz serwis rekrutacyjny www.praca.nowiny.pl .

(ska)