Piątek, 22 października 2021

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Wiślanka świętuje rok działalności. Będzie sporo atrakcji

12.10.2021 12:54 | 0 komentarzy | ska

Porady stylistów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez salę zabaw Jupiter, czy pokazy oraz występy artystyczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowane dla klientów z okazji pierwszych urodzin Galerii Wiślanka. Już 16 października na gości centrum handlowego czekać będzie niezapomniany dzień pełen rozrywki. Kulminacyjnym elementem programu będzie wyjątkowe wydarzenie 3D Mapping Show, dzięki któremu elewacja Wiślanki ożyje na oczach widzów tworząc spektakularne i niezapomniane widowisko.

Wiślanka świętuje rok działalności. Będzie sporo atrakcji
Galeria Wiślanka swoje urodziny będzie świętować 16 października.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wiślanka świętuje rok działalności. Będzie sporo atrakcji

W październiku ubiegłego roku nastąpił moment, na który czekali nie tylko mieszkańcy Żor, ale także wielu okolicznych miejscowości – otwarto pierwsze w mieście centrum handlowo-rozrywkowe. Od tej chwili wszyscy klienci spragnieni najnowszych trendów i mody mieli na wyciągnięcie ręki wszystkie swoje ulubione marki, a wyjazdy do innych oddalonych obiektów handlowych przestały być konieczne. W Galerii Wiślanka na powierzchni blisko 20 000 mkw. znalazły się salony nie tylko najpopularniejszych brandów, ale także wielu marek, które zdecydowały się na swój debiut w Żorach. Dzięki pierwszemu w mieście multipleksowi Helios, nowoczesnej sali zabaw Jupiter oraz regularnie organizowanym eventom, Galeria Wiślanka stała także ulubionym miejscem rozrywki nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych. 

W ciągu całego roku Wiślanka zaskakiwała swoich gości nie tylko atrakcyjnymi wydarzeniami, ale także wciąż poszerzającą się ofertą. Do centrum handlowego dołączyły długo wyczekiwane marki, m.in. perfumeria Douglas czy New Yorker. Z kolei z myślą o pasjonatach kuchni z całego świata powiększono ofertę gastronomiczną o zupełne nowe koncepty na rynku, jak Pyszne na wagę czy Yako Tako. 

Porady stylisty, pokazy i występy

Z okazji pierwszych urodzin Galeria Wiślanka przygotowała mnóstwo atrakcji dla swoich gości. Już w najbliższą sobotę, 16 października na terenie centrum handlowego będzie miało miejsce wielkie, wspólne świętowanie! 

Od godziny 16 klienci Galerii będą mogli m.in. skorzystać z porady profesjonalnego stylisty Kedara Dąbrowskiego, który pomoże dobrać mężczyznom odpowiednie elementy garderoby z nowych kolekcji. Na scenie będzie można podziwiać występy lokalnych artystów – Mażoretek i Cheerleaderek Eksplozja Żory oraz podopiecznych Szkoły Tańca Movimento. Swój pokaz zaprezentują także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Żory. 

Wystąpi także żorski zespół „Trio Trola” w składzie: Wiktoria i Hanna Wyszogrodzkie wraz z Michaliną Talagą.

Z kolei dla dzieci przygotowano liczne gry i zabawy wraz z animatorami z sali zabaw Jupiter. Ponadto nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wieloma niespodziankami. 

Mapping 3D

– To jednak nie koniec atrakcji. W czasie pierwszych urodzin Galerii odbędzie się także niesamowity pokaz 3D Mapping Show, dzięki któremu niezwykle ozdobna elewacja naszego centrum, nie tylko stanie się jeszcze piękniejsza, ale także ożyje na oczach zgromadzonej na zewnątrz widowni. Jest to innowacyjna, multimedialna projekcja, nowatorskie, audiowizualne show, podczas którego na trójwymiarowym obiekcie, np. na budynku, za pomocą projektora wyświetlany jest statyczny obraz. Widowisko 3D zaplanowaliśmy aż trzy razy w ciągu dnia, aby mogli je zobaczyć wszyscy nasi goście. Pokazy odbędą się w godzinach 19, 20 i 21. Serdecznie zapraszamy więc do wspólnego świętowania – mówi Anna Ujma, dyrektor Galerii Wiślanka. 

Z okazji pierwszych urodzin także wiele marek przygotowało specjalne rabaty oraz promocje, które trwać będą nawet dwa dni – 15 i 16 października. Na przykład klienci sklepu Drogerie Polskie będą mogli brać udział m.in. w bezpłatnych konsultacjach i poradach.