Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Euro Labora na pomoc zwalnianym pracownikom!

07.05.2020 08:42 | 0 komentarzy | MP

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, zajmującą się pośrednictwem pracy za granicą. Osobom poszukującym zatrudnienia, oferujemy oferty zagranicznych pracodawców na terenie Austrii, Niemczech, Holandii w wielu branżach, w różnych zawodach.

#kupujeratuje: Euro Labora na pomoc zwalnianym pracownikom!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u zagranicznych pracodawców.

W dobie panującego kryzysu, wychodzimy z pomocą do osób szukających stabilnego zatrudnienia. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom, a także tym którzy pragną zamienić swoje aktualne stanowisko. Naszą misją jest znalezienie pracy, która przyniesie pracownikom satysfakcje, jak i atrakcyjne wynagrodzenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na naszej stronie: www.euro-labora.com, a także do śledzenia nas na www.facebook.com/praca.EuroLabora

Kontaktować się z nami można również pod poniższymi numerami telefonów, a także drogą mailową:

praca@euro-labora.com / office@euro-labora.com

tel. +48 32 417 20 56

tel. +48 535 550 034

tel. +48 533 550 034

tel. +48 730 550 034

A znaleźć można nas w naszym biurze w Raciborzu, przy Placu Wolności 1


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!