środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Epidemia koronawirusa:

Akcja „Kupuję-Ratuję” nabiera rozpędu. Piszą o nas także w lokalnych i ogólnopolskich mediach!

15.04.2020 14:43 | 0 komentarzy | MK

- Cieszymy się, że media lokalne i ogólnopolskie doceniają nasze działa na rzecz lokalnego biznesu i lokalnej społeczności i piszą o naszej społecznej akcji, ale nie rozgłos jest dla nas najważniejszy – mówi Marek Kuder koordynator „medialnej” akcji Nowin.

Akcja „Kupuję-Ratuję” nabiera rozpędu. Piszą o nas także w lokalnych i ogólnopolskich mediach!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akcja „Kupuję-Ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy” trwa dopiero od kilku dni, a już ponad 50 firm prezentuje (całkowicie bezpłatnie) swoją ofertę na stronach portalu Nowiny.pl, w Nowinach Raciborskich, Nowinach Wodzisławskich oraz na Facebooku. Publikujemy wizytówki firm we wszystkich naszych mediach jednocześnie, aby jak najwięcej mieszkańców poznało oferty naszych lokalnych firm i mogło z nich korzystać.

Zapraszamy również kolejne firmy do akcji. Wystarczy zgłosić się do niej wysyłają maila na adres kontakt@nowiny.pl. Udział jest bezpłatny!

A Was drodzy czytelnicy i mieszkańcy zachęcamy gorąco do zaglądania codziennie na strony akcji www.nowiny.pl/kupuje-ratuje  oraz do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/213786969881863/. Na tych stronach codziennie dodajemy kolejne wizytówki firm.

- Róbmy zakupy właśnie w naszych lokalnych firmach, które teraz jak nigdy potrzebują naszego wsparcia. W ten sposób ocalimy lokalny biznes i nasze miejsca pracy – kończy Marek Kuder.

Media o nas - dziękujemy za wsparcie!

https://www.vanessa.fm/kupuje-ratuje-nowiny-raciborskie-zachecaja-do-wspierania-sie-nawzajem/

https://www.radiomaryja.pl/informacje/akcja-kupuje-ratuje-wspiera-lokalny-biznes/

https://www.wnp.pl/finanse/slaskie-akcja-kupuje-ratuje-wspiera-lokalny-biznes,386130.html

https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/slaskie-akcja-kupuje-ratuje-wspiera-lokalny-biznes,170824.html 

https://www.silesia.org.pl/akcja-kupuje-ratuje,353

Organizacje o nas:

http://www.rig-raciborz.pl/site/index/68-aktualnosci/1-informacje-biezace/news/761-akcja-wydawnictwa-nowiny--kupuje---ratuje.html