środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Żabka rozpoczyna sprzedaż maseczek bez prowizji - limit 10 sztuk

15.04.2020 14:02 | 0 komentarzy | ska

Sklepy Żabka od dziś, 15 kwietnia wprowadziły do sprzedaży maseczki jednorazowe, całkowicie rezygnując z zysku. Do sklepów trafiło łącznie 8 mln maseczek. 

Żabka rozpoczyna sprzedaż maseczek bez prowizji - limit 10 sztuk
fot. Pixabay
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Żabka rozpoczyna sprzedaż maseczek bez prowizji - limit 10 sztuk

Mieszkańcy regionu mogą się już zaopatrzyć w maseczki jednorazowe po 1,61 zł za sztukę w pakiecie 10-szt., czyli w cenie 16,17 zł. Sprzedaż jest limitowana, po jednym pakiecie na jednego klienta. 

- Aby jak najwięcej klientów mogło zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich najbliższych, Żabka zrezygnowała z marży i dystrybuuje je bez zysku. Maseczki są zgodne z normą EN149 i przeznaczone do ochrony osobistej, jako wsparcie bezpieczeństwa. Przed wejściem do sklepu pamiętaj o zdezynfekowaniu rąk i założeniu jednorazowych rękawiczek. Będąc już w środku zachowaj bezpieczny dystans, płać bezgotówkowo i dokładnie umyj dłonie po powrocie - informuje na swoim fanapge marka Żabka. 

Przypominamy, że od czwartku 16 kwietnia w życie wchodzi nakaz zakrywania twarzy w przestrzeni publicznej. Twarz można zakrywać maseczką lub innymi elementami ubioru, np. szalem czy apaszką.