Wtorek, 31 marca 2020

imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

RSS

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Mamy projekt dla Twojej firmy!

28.02.2020 14:39 | 0 komentarzy | MK

Szukasz pracowników lub uczniów? My pomożemy Ci ich znaleźć. Startujemy z drugim społecznym projektem medialnym na rynku pracy i edukacji. Zobacz Szczegóły!

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Mamy projekt dla Twojej firmy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szanowni Pracodawcy oraz właściciele i zarządzający placówkami edukacyjnymi,

Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnego czasopisma Magazyn Rybnicki oraz regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl i serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl, realizuje II. edycję społecznego projektu medialnego pt.: DOBRA PRACA I EDUKACJA W REGIONIE.

Przedsiębiorstwa chcąc rozwijać swoją działalność muszą dysponować wykwalifikowaną kadrą pracowników, których w obecnych czasach brakuje w regionie i którą coraz trudniej pozyskać. Z kolei celem szkół i uczelni wyższych jest kształcenie absolwentów, którzy wchodząc na rynek pracy będą spełniać oczekiwania pracodawców i znajdą świetną pracę.

Głównym celem naszego projektu jest wsparcie przedsiębiorców w powiatach raciborskim, wodzisławskim i rybnickim (wraz z miastem Rybnik na prawach powiatu) i w regionie w poszukiwaniu pracowników. Jednocześnie chcemy pomóc pracownikom poszukującym pracy w wyborze najlepszych i najbardziej zaufanych pracodawców oraz kierunków dalszej edukacji.

Uczestnictwo w tym unikatowym w skali regionu projekcie medialnym, poprzez publikację prezentacji pracodawców i agencji pracy w aż 6 produktach reklamowych jednocześnie, to szansa na pozyskanie nowych pracowników na poszukiwane stanowiska pracy w kraju i za granicą, budowanie bazy danych osób pracujących i poszukujących pracy w regionie oraz kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa jako solidnego i godnego zaufania pracodawcy.

Z kolei prezentacja uczelni i szkół to szansa na przeprowadzanie skutecznego naboru wśród grupy docelowej jaką są uczniowie, zyskanie uznania w oczach abiturientów i przyszłych absolwentów, poszukujących kierunków dalszego kształcenia,  wyeksponowanie zalet Państwa ofert edukacyjnych oraz pozytywne kształtowanie wizerunku uczelni i szkoły wśród regionalnej społeczności.

Proponujemy Państwu możliwość komercyjnego uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Kompleksowy projekt medialny będzie realizowany od marca do końca kwietnia 2020 roku i prezentowany jednocześnie aż w 6 atrakcyjnych produktach medialnych w jednym promocyjnym pakiecie! Tym samym Państwa prezentacja dotrze do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców w trzech wymienionych powiatach (pół miliona mieszkańców) różnymi kanałami informacyjnymi.

Pod podanym linkiem przedstawiamy zeszłoroczne wydanie magazynowe, które jest jednym z sześciu elementów reklamowych projektuhttps://issuu.com/nowinypl/docs/magazyn_dobra_praca_edukacja 

W II edycji projektu gwarantujemy 6 PRODUKTÓW W UNIKATOWYM PAKIECIE!

  1. NOWOŚĆ! Wystawa prezentacji partnerów na nowoczesnych dotykowych ekranach LED – ekrany LED 1x2m ruchliwych i często odwiedzanych przez mieszkańców miejscach w Raciborzu i Wodzisławiu
  2. Publikacja prezentacji w specjalnej sekcji na portalu Nowiny.pl (5 mln odsłon, 370 tys. stałych użytkowników!)
  3. Publikacja całostronicowych lub półstronicowych prezentacji w specjalnym bezpłatnym, magazynowym wydaniu gazety (20 tys. nakładu)
  4. Publikacja całostronicowych lub półstronicowych prezentacji w naszych trzech gazetach (15 tys. nakładu)
  5. NOWOŚĆ! Ogłoszenia rekrutacyjne w serwisie Praca.nowiny.pl
  6. Publikacja logotypów partnerów na wszystkich graficznych materiałach reklamowych projektu

    Projekt będzie promowany w największym w regionie radiu Vanessa FM, w raciborskiej telewizji kablowej RTK, w naszych trzech tygodnikach oraz na portalu Nowiny.pl - najlepszym lokalnym portalu w Polsce w konkursie SGL Local Press 2016

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu prezentacji pracodawców, agencji pracy, szkół, uczelni. O czasie i miejscu publikacji prezentacji decyduje kolejność zgłoszeń!

Zobacz opublikowane już 2 pierwsze prezentacje w tegorocznym projekcie dla:

PWSZ Racibórz https://www.nowiny.pl/161540-studia-magisterskie-inzynierskie-i-licencjackie-blizej-niz-myslisz.html

PKS Racibórz https://www.nowiny.pl/161539-pks-raciborz-stabilna-praca-w-transporcie.html

Wkrótce będzie publikować kolejne prezentacje.

Kreatywne biuro reklam Wydawnictwa Nowiny zaprasza do współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację!