Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Nowe miejsce dla biznesu w Jastrzębiu-Zdroju. Biura na godziny [ZDJĘCIA]

10.02.2020 23:04 | 0 komentarzy | ska

W budynku dworca autobusowego przy ul. Sybiraków w Jastrzębiu-Zdroju otwarto wczoraj nowe miejsce przyjazne małemu biznesowi. Centrum "Biznes na okrągło" to specjalnie przygotowane przez miasto biura, które można wynająć na godziny za niewielkie kwoty. 

Nowe miejsce dla biznesu w Jastrzębiu-Zdroju. Biura na godziny [ZDJĘCIA]
fot. Barbara Englender
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowe miejsce dla biznesu w Jastrzębiu-Zdroju. Biura na godziny [ZDJĘCIA]

Centrum „Biznes na okrągło”, ulokowane w budynku dworca autobusowego na ul. Sybiraków, umożliwia wynajęcie sali konferencyjnej i biur. To oferta idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb małych przedsiębiorców - opłaty naliczane są tylko za wykorzystane godziny. Centrum wyposażone zostałow niezbędny sprzęt, a wynajmujący mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu oraz aneksu kuchennego.

Dzięki tej przestrzeni jastrzębianie mają szansę, by rozwijać swoje firmy. Można tu zarówno pracować indywidualnie, jak i organizować spotkania biznesowe. W dzisiejszych czasach i firmy, i pracownicy często pracują na odległość. Tu jest wszystko, czego mogą potrzebować - powiedziała Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju podczas otwarcia Centrum "Biznes na okrągło". 

W Centrum „Biznes na okrągło” można znaleźć przestrzeń zarówno do spotkań z klientami, jak i organizacji szkoleń czy konferencji. - Przygotowując to miejsce, korzystaliśmy z podpowiedzi samych zainteresowanych. Dzięki temu wiedzieliśmy dokładnie, jak zagospodarować tę przestrzeń, by była maksymalnie funkcjonalna - wyjaśnił Roman Foksowicz, wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju.

Ceny wynajęcia sal zaczynają się już od 2 złotych, z zasadami wynajmu zapoznać można się na stronie internetowej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.