środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Bezpieczny zakup używanego Mercedesa. Na co zwracać uwagę?

08.01.2020 10:52 | 0 komentarzy | (s)

Mercedes jest jedną z najpopularniejszych marek samochodów klasy premium. O jego posiadaniu marzy wielu miłośników motoryzacji poszukujących sprawdzonego i niezawodnego samochodu na lata. Nie każdy może pozwolić sobie na nowego Mercedesa prosto z salonu. W sytuacji, kiedy nasz budżet jest ograniczony, jednym sensowym rozwiązaniem jest zakup używanego auta. Na co zwracać uwagę przed dokonaniem transakcji i gdzie warto kupować używane auta premium?

Bezpieczny zakup używanego Mercedesa. Na co zwracać uwagę?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Samochody luksusowe z drugiej ręki i ryzyko związane z ich zakupem

Samochody luksusowe, do których zaliczają się auta marki Mercedes, cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Nie zawsze trzeba kupować auto z salonu. Kupując używanego Mercedesa zawsze najważniejszy jest mały przebieg, dobry stan techniczny oraz cena mieszczącą się w naszym budżecie. Używanych Mercedesów możemy szukać w różnych miejscach. Jednym z pierwszych, które bierzemy pod uwagę są internetowe portale ogłoszeniowe.

W sieci swoje auta wystawia wielu sprzedawców. Wśród nich znaleźć można zarówno prawie nowe auta, jak i samochody dużo starsze. Zanim zdecydujemy się na zakup interesującego nas modelu, warto zawsze dokładnie zapoznać się z jego stanem technicznym oraz dokumentacją. Wśród sprzedawców nie brakuje bowiem oszustów, którzy wykorzystując niewiedzę oraz brak dokładnego doinformowania kupujących pragną sprzedać im auta z kosztownymi do usunięcia wadami lub powypadkowe.

Używany Mercedes o potwierdzonym pochodzeniu ze sprawdzonego źródła

Najlepszym sposobem na ocenę opłacalności zakupu jest poddanie używanego auta dokładnej analizie technicznej, której można dokonać w niezależnym serwisie marki Mercedes VCentrum w Warszawie. Uczciwy sprzedający, który jest pewien swojego auta, z pewnością nie będzie przeciwny, abyśmy powierzyli ocenę jego stanu technicznego i prawnego specjalistom. Dokładana znajomość stanu samochodu może okazać się także przydatna przy negocjacji ostatecznej ceny jego zakupu.

Popularne portale ogłoszeniowe nie są jednak jedynym miejscem, w którym możemy kupić w korzystnej cenie wymarzonego Mercedesa. Ryzyko związane z zakupem używanego auta klasy premium można bowiem znacząco zminimalizować wybierając sprawdzonego sprzedawcę. Luksusowe auta o potwierdzonym pochodzeniu i stanie technicznym można zakupić za pośrednictwem VCentrum, salonu samochodów luksusowych i premium w Warszawie. Jest to ekspert specjalizujący się w sprzedaży i serwie samochodów klasy premium takich marek, jak m. in. Mercedes, Audi, BMW, Porsche oraz Volvo.

Sprawdzony salon samochodów Mercedes w Warszawie VCentrum oferuje samochody dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym w jego specjalistycznym serwisie. Przed pojęciem decyzji o zakupie każdy klient może także liczyć na uzyskanie pełnej informacji na temat interesującego go auta. Co więcej, VCentrum realizuje także indywidualne zamówienia, co pozwala każdemu potencjalnemu klientowi Mercedesa lub innej marki premium na bezpieczny i w pełni satysfakcjonujący zakup.

Materiał zewnętrzny