Niedziela, 1 listopada 2020

imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława

RSS

Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego w Raciborzu

29.10.2019 15:14 | 0 komentarzy | ż

Po półrocznej przerwie do Raciborza wraca wydarzenie integrujące biznesowe środowiska. 

Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

6 listopada w Browarze Racibórz odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. W programie przewidziano dwa 15-minutowe wystąpienia łączące biznes z ekologią, pyszny poczęstunek, aromatyczną kawę oraz oczywiście networking, kiedy każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Początek o godzinie 7.30.

- Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm: nowych i z doświadczeniem, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych w biznesowych organizacjach. Zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami - informuje Emil Naglewski z Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Agenda spotkania:

  • 7.30 - 8.00 - Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
  • 8.00 - 8.15 - "Dlaczego WAAM i po co komu sortowanie?" - Artur Czachor - przedsiębiorca, doktor nauk technicznych, absolwent Politechniki Śląskiej, ekspert w budowaniu maszyn i urządzeń, pomysłodawca projektu na jedyną na świecie konsolę gier na odpady, pierwszą polskiej produkcji maszynę do automatycznej segregacji opakowań zwrotnych przystosowaną do systemu kaucyjnego, która zmienia oblicze gospodarki odpadami. Prezes WAAM Sp. z o.o.
  • 8.15 - 8.30 - "Nie truj sąsiada," czyli jak włączyć firmę w działania antysmogowe i zyskać! - Patryk Swoboda, ekspert ds. dotacji oraz projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych (projekty o wartości ponad 1,5 mld zł), pomysłodawca największej na Śląsku kampanii antysmogowej ("Nie truj sąsiada"), koordynator prac nad projektami z zakresu fotowoltaiki i OZE o wartości ponad 100 mln zł. Prezes Planergia.
  • 8.30 - 9.00 - 30 sekund dla każdego gościa
  • 9.00 - 10.00 - Networking w praktyce - czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Ważne: śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez stronę: https://evenea.pl/event/snidanie-browar-raciborz/. Organizatorzy przypominają, żeby zabrać ze sobą wizytówek.

Kontakt do organizatorów: Radosław Knesz, Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości - tel. 791 761 057; e-mail: inkubator@cris.org.pl

  • Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego
  • data: 6 listopada 2019 r. | godz. 7.30-10.00
  • miejsce: Browar Racibórz (Zamkowa 2, 47-400 Racibórz)

źródło: Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości, oprac. ż