Sobota, 26 września 2020

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Zgłoś firmę do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej”

06.09.2019 15:27 | 0 komentarzy | (q)

Raciborska Izba Gospodarcza wspólnie z Prezydentem Miasta Raciborza i Starostą Raciborskim planują zorganizowanie VII Międzynarodowej Gali Filar Ziemi Raciborskiej.

Zgłoś firmę do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs „Filar Ziemi Raciborskiej” organizowany jest po raz siódmy. Od czwartej edycji przybrał charakter międzynarodowy. Przyznanie statuetek ma na celu uhonorowanie wybitnych osiągnięć przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych, które są zasłużone dla społecznego i gospodarczego rozwoju Raciborza i powiatu raciborskiego.

Nagroda jest przyznawana przez Kapitułę, której przewodniczy Prezydent Miasta Raciborza.

Nagroda wręczana jest w formie statuetki, która przedstawia filar. Słowo to pochodzi od łacińskiego „pilar”, co w kontekście tego wyróżnienia ma oznaczać, że nagrodzeni stanowią ostoję i podporę raciborskiej gospodarki i tutejszego życia społecznego.

Laureaci nagrody są uprawnieni do posługiwania się jej wizerunkiem podczas imprez targowych, wystawienniczych, innych akcji promocyjnych, na papierze firmowym, folderach, w katalogach i pozostałych materiałach marketingowych.

Szczegółowe informacje na temat „Filaru Ziemi Raciborskiej” dostępne są na stronie www.rig-raciborz.pl, tam również dostępny jest regulamin dotyczący zasad zgłaszania firm w poszczególnych kategoriach.

Termin zgłaszania kandydatów upływa 20.09.2019 r.

Zgłoszenia należy składać w sekretariacie Kapituły Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Batorego 7 (I piętro). Wręczenie nagród podczas uroczystej gali odbędzie się 8 listopada 2019 r. o godzinie 18:00 w Pałacyku Myśliwskim Rafako.

Kandydować mogą firmy zarejestrowane w Raciborzu i powiecie raciborskim.

Raciborska Izba Gospodarcza

Tel. 32/415 51 89, rig@rig-raciborz.pl