Sobota, 24 sierpnia 2019

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi zaprasza - ostatnie wolne miejsca!

16.07.2019 11:02 | 0 komentarzy | MP

Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi w chwili obecnej to trzy placówki oferujące opiekę na poziomie żłobka oraz wychowanie przedszkolne.

Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi zaprasza - ostatnie wolne miejsca!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Działamy nieprzerwanie od 2013 roku (dawniej pod nazwą „Przedszkole Elfik Junior”) jako Przedszkole Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi z siedzibą przy ul. J. Londzina 16/2 w Raciborzu. Od 2017 roku poszerzyliśmy ofertę o opiekę żłobkową dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3. roku życia w formie opiekuna dziennego przy ul. Bema 3 w Raciborzu oraz w Cyprzanowie, ul. Szkolna 1, jako partnerska placówka dla pracowników Eko-Okien.

Ze względu na niepubliczny charakter, funkcjonowanie naszych placówek jest dużo bardziej elastyczne niż w przypadku placówek państwowych. Szybko dostosowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości tak, aby dzieci już od najmłodszych lat w niej aktywnie uczestniczyły. Staramy się sprostać oczekiwaniom współczesnych, wymagających rodziców dostosowując godziny pracy placówki do ich potrzeb.

Nasze budynki spełniają wymogi placówki użyteczności publicznej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz podlegamy bieżącym kontrolom sanepidu. Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, sale odpowiednio wyposażone do wieku dzieci. Meble, sprzęt ogrodowy, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadają wymagane atesty i certyfikaty.

W ramach opłaty czesnego zapewniamy:

  • pełne wyżywienie;
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych w zależności od wieku dziecka, m. in. codziennie język angielski i język niemiecki, naukę kodowania i programowania, lego educations, naukę gry w szachy, zajęcia logopedyczne, zooterapię, rytmikę, zajęcia kulinarne, kółko historyczne, taniec, zajęcia małego odkrywcy, basen, fryzjer raz w miesiącu, przegląd stomatologiczny;
  • fachową opiekę nad dzieckiem pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • urodzinki dla dzieci z tortem urodzinowym;
  • realizujemy zajęcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym. Dla dzieci posiadających orzeczenie o kształceniu specjalnym oferujemy dodatkowe rabaty za pobyt dziecka w przedszkolu;
  • teatrzyki dla dzieci;
  • imprezy okolicznościowe;

Zatrudniamy nauczycieli, pedagogów specjalnych, terapeutów pedagogicznych, psychologa, logopedę, instruktora gimnastyki korekcyjnej, opiekunki i pielęgniarki.

Zapraszamy do polubienia naszej placówki na facebooku Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi oraz odwiedzenia strony internetowej www.dzieciraciborz.pl

Jeśli nie zapisałeś jeszcze dziecka do żłobka czy przedszkola zapraszamy do Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi, które spełni twoje oczekiwania.

Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi Sp. z o.o.

Racibórz, ul. J. Londzina 16/2

tel. 32 66 60 041

Tekst sponsorowany