Piątek, 23 sierpnia 2019

imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

RSS

ITMAGINATION. Doradztwo i analityka na światowym poziomie

02.07.2019 12:50 | 4 komentarze | (q)

Strategia zarządzania informacją, zarządzanie danymi, analityka, zarządzanie ryzykiem. To tylko niektóre z zadań realizowanych przez dobre firmy doradcze. Na taką pomoc decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, które chętnie korzystają z eksperckiego wsparcia w zakresie technologii, rozwoju, innowacji. Jednym z takich doradczych podmiotów jest ITMAGINATION.

ITMAGINATION. Doradztwo i analityka na światowym poziomie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozwój przede wszystkim

ITMAGINATION istnieje od 2008 roku, kiedy to narodził się pomysł stworzenia firmy, która pomagałaby klientom w budowaniu skutecznych, opartych na nowoczesnych technologiach organizacji. Założyciele przedsiębiorstwa mieli ambitny plan – sprawić, by korzystające z ich usług biznesy przeradzały się w prężnie działające, nowatorskie podmioty. Wszystko po to, by rynek nieustannie się rozwijał, a kolejne przedsiębiorstwa stawały się poważnymi graczami w swoich branżach. - Wierzymy, że w każdym z nas drzemie innowator, a naszą misją jest tworzenie innowacyjnego i wydajnego oprogramowania, które będzie pomagać firmom osiągać maksymalną wydajność w wymagającym otoczeniu biznesowym – mówią o firmie jej twórcy.

Siła tkwi w ludziach

W ITMAGINATION zespół ekspertów dba o to, by na każdym kroku wspierać swoich klientów w rozwoju biznesu. Kluczem do sukcesu w tej współpracy jest dostarczanie właściwych rozwiązań, elastyczność i gotowość do podejmowania kooperacji z klientem na różnych poziomach. Takiej, która zagwarantuje największą efektywność i sprawi, że wspomagane przedsiębiorstwo urośnie, rozwinie się, unowocześni. Cały proces opiera się na indywidulanym podejściu i relacji pełnej zrozumienia i zaangażowania. ITMAGINATION tworzą konkretni ludzie, specjaliści, którzy mają pomysły, wiedzę i doświadczenie. I to oni czynią tę firmę wyjątkową. Dzięki nim klienci ciągle wracają po nowe rozwiązania, kolejne innowacje, nowe kreatywne analizy.

Analityka i doradztwo w ITMAGINATION

Wśród usług, które ITMAGINATION oferuje swoim klientom, jest dostarczanie strategii zarządzania informacją i danymi, analityka i hurtownie danych, Big Data, Data Science, Data Governance and Quality, migracja i integracja danych, przeciwdziałanie nadużyciom i zarządzanie ryzykiem. W każdej z tych dziedzin przedsiębiorstwo może pochwalić się ogromnymi sukcesami. A wszystko to dzięki umiejętnościom i praktyce, które uczyniły z zespołu prawdziwych ekspertów. Współpraca z tym podmiotem to gwarancja podejmowania najlepszych decyzji opartych na dostępie do aktualnych informacji i analizowanych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Nareszcie skomplikowane wykresy staje się zrozumiałe dla każdego. ITMAGINATION to jedna z najbardziej zaufanych drużyn ds. analityki danych w Europie Środkowej. To wsparcie, z którego trzeba skorzystać.

Materiał zewnętrzny