Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Atrakcyjne oferty pozabankowych pożyczek, które dostaniesz za darmo!

05.06.2019 11:01 | 2 komentarze | (s)

Darmowe chwilówki to propozycja, którą udostępnia coraz większa liczba działających na polskim rynku instytucji pożyczkowych. W przypadku niektórych ofert możliwe jest nawet zaciągnięcie "za darmo" pożyczki ratalnej. O czym warto pamiętać w odniesieniu do ofert pożyczek przy RSSO 0%? Przede wszystkim, tego rodzaju produkty zawsze należą do oferty promocyjnej instytucji pożyczkowej i niemal zawsze są kierowane do nowych klientów, tj. tych, którzy korzystają z usług danego podmiotu po raz pierwszy. Szczególne znaczenie ma promocyjny charakter ofert pożyczek za darmo. Co oznacza to dla klienta? Jak doskonale wiadomo, każda promocja posiada pewne warunki, które trzeba spełnić, aby móc z niej korzystać. W przypadku darmowych pożyczek warunki skorzystania z promocji są dość specyficzne: najpierw musimy spełnić określone wymogi, aby w ogóle otrzymać pożyczkę. Jednak możliwość skorzystania z promocji niemal zawsze jest również uwarunkowana terminową spłatą zaciągniętego zobowiązania. Oznacza to, że w momencie opóźnienia spłaty lub też jej braku, promocyjne warunki automatycznie przestają nas obowiązywać, co przeważnie będzie oznaczać konieczność spłaty pożyczki zgodne ze standardową tabelą kosztów (oczywiście, niektóre spośród firm prezentują bardziej elastyczną politykę, oferując swoim klientom np. możliwość przedłużenia okresu trwania pierwszej pożyczki). Przyjrzyjmy się nieco dokładniej 5, naszym zdaniem najciekawszych, ofert jeżeli chodzi o darmowe pożyczki pozabankowe.

Atrakcyjne oferty pozabankowych pożyczek, które dostaniesz za darmo!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

TOP 5 najlepszych pożyczek pozabankowych za darmo

1. ExtraPortfel

Oferta firmy ExtraPortfel zasługuje na uwagę przede wszystkim z dwóch powodów: maksymalnej wysokości pierwszej pożyczki oraz maksymalnego okresu jej trwania. Pożyczając w ExtraPortfel po raz pierwszy możemy zaciągnąć pożyczkę przy RRSO na kwotę do 3000 zł oraz z okresem spłaty wynoszącym aż do 62 dni. Co jednak istotne, w przypadku oferty ExtraPortfel maksymalny okres spłaty dla pierwszej pożyczki jest jednocześnie okresem minimalnym. Oznacza to, że pierwsza darmowa pożyczka w tej firmie musi zostać zaciągnięta dokładnie na okres 62 dni. Nie możemy więc zdecydować się na krótszy okres.

Inne zalety? ExtraPortfel umożliwia szybką weryfikację danych osobowych poprzez skorzystanie z aplikacji Instantor. Ten sam fakt znacząco przyspiesza także proces weryfikacji zdolności kredytowej klienta (aplikacja Instantor automatycznie pobiera dane z naszego rachunku bankowego).

2. Vivus

Warunki pierwszej darmowej pożyczki w firmie Vivus prezentują się podobnie do oferty ExtraPortfel. Również tutaj maksymalna kwota, jaką możemy pożyczyć po raz pierwszy 3000 zł. Maksymalny a jednocześnie minimalny okres trwania pierwszej darmowej pożyczki to 61 dni. Oczywiście, warunkiem skorzystania z promocji RRSO za 0% jest terminowa spłata zobowiązania. Co jednak bardzo ważne, firma Vivus udostępnia swoim klientom możliwość przedłużenia okresu trwania pożyczki, co dotyczy także pierwszej pożyczki przy promocyjnym oprocentowaniu RRSO 0%.

Skorzystanie z opcji przedłużenia pierwszej pożyczki w VIVUS będzie jednak wiązać się z koniecznością uiszczenia jednorazowej prowizję za przedłużenie pożyczki. Kolejna istotna informacja to fakt, że w przypadku pierwszej pożyczki w VIVUS przedłużenia możemy dokonać dwukrotnie.

3. Szybka Gotówka

Bardzo korzystną ofertę nowym klientom przedstawia również firma SzybkaGotówka. Tutaj pożyczając po raz pierwszy możemy zaciągnąć zobowiązanie na kwotę do 6000 zł oraz z okresem spłaty wynoszącym do 65 dni. Pierwsza pożyczka na kwotę wyższą, niż 6000 zł również jest dostępna, jednak nie będzie już objęta promocyjnym oprocentowaniem(za darmo pożyczyć możemy jedynie do 6 tysięcy złotych).

Co ważne, prezentowane warunki mają charakter informacyjny, a nie normatywny. W swoim regulaminie firma zastrzega, że okres spłaty 65 dni dla pierwszej, darmowej pożyczki nie jest dostępny dla wszystkich klientów. W zależności więc, od oceny naszego profilu, możemy otrzymać propozycję zaciągnięcia pierwszej pożyczki na innych warunkach w zakresie czasu jej trwania.

Zaletą pierwszej pożyczki w firmie SzybkaGotówka niewątpliwie jest również możliwość jej refinansowania. W tym wypadku jednak, promocyjnemu oprocentowaniu podlega tylko pierwotne zobowiązanie. Oznacza to, że np. przedłużając pożyczkę o 7 lub 14 dni, okres o jaki pożyczka uległa przedłużeniu będzie wiązał się z koniecznością spłaty prowizji oraz odsetek.

4. LIME

LIME to jak na razie mało znana na polskim rynku firma pożyczkowa, która jednak również może pochwalić się atrakcyjną ofertą adresowaną do nowych klientów. Pierwsza darmowa pożyczka w LIME to maksymalna kwota kształtująca się na poziomie 3600 zł oraz okres spłaty wynoszący do 30 dni.

Co ważne, w odróżnieniu od innych firm pożyczkowych, LIME oferuje darmowe pożyczki nie tylko klientom korzystającym z usług tego podmiotu po raz pierwszy. Klienci korzystający z usług LIME regularnie oraz terminowo spłacający swoje zobowiązania mają również możliwość skorzystania z promocji pt. Co czwarta pożyczka za darmo. Warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata wszystkich poprzednich zobowiązań.

5. Kuki.pl

Ciekawą propozycję pierwszej darmowej pożyczki znajdziemy również w ofercie firmy Kuki.pl Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki za darmo wynosi 3000 zł przy okresie spłaty wynoszącym do 30 dni. Warunkiem skorzystania z promocji RRSO 0% jest terminowa spłata pożyczki.

Firma Kuki.pl udostępnia swoim klientom możliwość przedłużenia okresu trwania pożyczki. Będzie się to wiązało z koniecznością zapłaty prowizji za przedłużenie na następujących warunkach:

Przedłużenie pożyczki o 7 dni- 396.00 zł

Przedłużenie pożyczki o 14 dni- 420.00 zł

Przedłużenie pożyczki 30 dni -471.00 zł 

Podane powyżej kwoty prowizji za przedłużenie dotyczą pożyczki na kwotę 3000 zł. Okres trwania pożyczki bazowej nie ma wpływu na wysokość prowizji za przedłużenie.

Źródło:

1. moniak.info/pozyczki-online/za-darmo/

2. www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1747674,1,czym-jest-wskaznik-rrso-i-jak-sie-go-liczy.read

Materiał zewnętrzny