Wtorek, 14 lipca 2020

imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury

RSS

Rafamet weźmie udział w targach ITM Polska

01.06.2019 06:00 | 0 komentarzy | ż

Grupa Rafamet znajdzie się pośród wystawców jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń wystawienniczych przemysłu ciężkiego i maszynowego. Targi ITM Polska, bo o nich mowa, odbędą się w dniach 4 - 7 czerwca w Poznaniu. Ekspozycja GK Rafamet będzie zlokalizowana w pawilonie 3A na stoisku 45. Branżowe spotkanie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rafamet weźmie udział w targach ITM Polska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Na drodze do Przemysłu 4.0" - to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca w Poznaniu. Targi ITM Polska to najważniejsze w Europie Środkowo–Wschodniej targi kompleksowo prezentujące ofertę i możliwości zarówno polskiego, jak i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia, targi ITM to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dlatego też nie zabraknie na nich podmiotów Grupy Kapitałowej Rafamet. Uczestnicy targów będą mogli poznać bliżej możliwości oferowane przez firmy: Poręba 1798 Spółka z o.o. oraz Rafamet S.A. Ekspozycja stanie w strefie dedykowanej obrabiarkom i narzędziom Mach-Tool: w pawilonie 3A, na stoisku 45.

Marka PORĘBA oferuje sterowane numerycznie super ciężkie, ciężkie i średnie tokarki kłowe oraz płytowe, jak również wielkogabarytowe wiertarki i tokarko-wiertarki do głębokich otworów. Goście poznańskich targów uzyskają także informacje na temat asortymentu firmy Rafamet: wielkogabarytowych obrabiarek karuzelowych czy ciężkich frezarek bramowych.

Na koniec warto wspomnieć, że ubiegłoroczna edycja targów okazała się rekordowa, bowiem na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 osób z branży przemysłowej.

źródło: Rafamet, oprac. ż