Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Ostatnia szansa na STOISKO! Masz firmę? Już 15 czerwca Festiwal Przedsiębiorczości oraz Targi Pracy i Edukacji w Raciborzu

15.05.2019 12:33 | 0 komentarzy | MK

Organizowany przez nasze Wydawnictwo Nowiny Festiwal to atrakcyjna i unikatowa impreza w ramach obchodów Dni Raciborza, mająca na celu promowanie przedsiębiorczości i innowacyjności przedsiębiorców w powiecie raciborskim.  W ramach Festiwalu odbędą się również Targi Pracy i Edukacji raciborskich i regionalnych pracodawców i placówek edukacyjnych, którzy zaprezentują na specjalnych stoiskach swoje oferty pracy potencjalnym pracownikom oraz ofertę edukacyjną. Na zgłoszenia firm czekamy tylko do poniedziałku 3 czerwca!

Ostatnia szansa na STOISKO! Masz firmę? Już 15 czerwca Festiwal Przedsiębiorczości oraz Targi Pracy i Edukacji w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Festiwal Przedsiębiorczości odbędzie się na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu w sobotę 15 czerwca 2019 roku w godzinach 11:00-14:00.

Zaplanowaliśmy 30 stoisk dla firm w regionie wraz z wieloma innymi atrakcjami dla mieszkańców Raciborza i powiatu raciborskiego, biorących udział w Dniach Raciborza.

Podczas festiwalu mieszkańcy będą mogli m.in. wyprodukować energorowerem sok, zasmakować lodów mistrza Polski, skorzystać z symulatora wirtualnej rzeczywistości – skoczyć z deski i polecieć lotnią, strzelać z broni do celu, zobaczyć jak spawa się światłowód, pojeździć samochodem wyścigowym, zobaczyć pokaz kuchni molekularnej i robotyki oraz skorzystać z wielu innych atrakcji!

Zapiszcie Państwo swoją firmę już dziś na Festiwal Przedsiębiorczości. Liczba stoisk ograniczona!
Na zgłoszenia firm czekamy tylko do poniedziałku 3 czerwca!

Kontakt: Wydawnictwo Nowiny, tel. 608 678 209, reklama@nowiny.pl


Festiwal jest organizowany przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich i portalu Nowiny.pl w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi - Urzędem Miasta w Raciborzu oraz Starostwem Powiatowym w Raciborzu.