Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

07.05.2019 09:19 | 3 komentarze | ż

Spółka zadebiutowała w rankingu "200 Największych Polskich Firm" magazynu Wprost.

Eko-Okna w gronie "200 największych polskich firm"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak tłumaczą autorzy rankingu, tegoroczna lista największych firm tygodnika Wprost to lista rekordów. Oprócz tego, że zadebiutowało na niej najwięcej nowych spółek to wszystkie z nich odnotowały najlepsze wyniki finansowe w historii zestawienia.

W tym roku w rankingu uwzględniono również spółkę Eko-Okna. Debiut z pewnością można zaliczyć do udanych, gdyż firma zajęła wysokie, bo 115. miejsce. To kolejny ranking, w którym Eko-Okna znajdują się wśród tych największych. Firma ma swoje stałe miejsce w rankingu Rzeczpospolitej, a w ubiegłym roku została okrzyknięta największym producentem okien PVC w Polsce.

To nie koniec, gdyż potencjał gospodarczy spółki rośnie z dnia na dzień. Wszystko dzięki skrupulatnie realizowanym planom inwestycyjnym, elastycznej ofercie dostosowanej do specyfiki poszczególnych rynków zbytu, własnej flocie samochodów ciężarowych oraz ciągłej rozbudowie sieci sprzedaży – zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystko to sprawiło, że w 2018 roku odnotowała 38% wzrost sprzedaży w porównaniu do roku 2017.

źródło: Eko-Okna, oprac. ż