Czwartek, 2 lipca 2020

imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana

RSS

W jaki sposób bramka płatności może wpłynąć na zachowania kupującego?

03.05.2019 13:32 | 1 komentarz | (s)

Prowadzisz biznes ecommerce? Czy wiesz jak wypozycjonować sklep internetowy dzięki użyciu odpowiedniej bramki płatności? Na pozycjonowanie wpływa stały rozwój poszczególnych funkcjonalności sklepu. A wiadome jest nie od dzisiaj, że wysoka pozycja w wyszukiwarkach generuje nowych klientów i ułatwia zachęcenie ich do dokonywania zakupów. Dlatego tak ważne jest, aby dbać m.in. o prawidłowy proces pobierania płatności od klientów, system nawigacyjny, koszyk sklepu, system transakcyjny.

W jaki sposób bramka płatności może wpłynąć na zachowania kupującego?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I nawet jeśli już masz już zintegrowaną bramkę płatności w witrynie sklepowej to warto na bieżąco śledzić rozwój technologii w tym zakresie. Pozwoli Ci to na szybkie zareagowanie i wyjście naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów i dzięki temu zdobyć przewagę konkurencyjną. Dodatkowo bramki płatnicze nie tylko ułatwiają klientom płacenie, ale również natychmiast poprawiają przepływy pieniężne. Im lepsza i szybsza technologia tym szybciej masz pieniądze ze sprzedaży na swoim koncie. 

Przedstawiamy FONDY - nowoczesną platformę, która oferuje większość metod płatności online dostępnych na rynku polskim i światowym, jak również wspiera biznesy internetowe oferując szereg dodatkowych funkcjonalności, które znacząco wspierają zwiększanie konwersji. Dzięki czemu więcej klientów dokonuje płatności i uzyskując pozytywne doświadczenia bardzo często wracają do sklepu na kolejne zakupy. 

Co wyróżnia FONDY na tle innych bramek płatniczych?

Szybka i prosta integracja ze sklepem internetowym 
Na całym świecie istnieje ogromna liczba metod płatności online, od znanych metod jak Visa, MasterCard, PayPal po bardzo niszowe stosowane w jednym lub dwóch krajach. Dzięki dość intuicyjnej integracji z FONDY możesz mieć dostęp do szerokiej gamy sposobów płatności, począwszy od płatności mobilnych, płatności kartami płatniczymi czy blikiem, po płatności cykliczne, szybkie przelewy bankowe oraz kilku innych metod płatności takich jak: płatności przez Facebook, Instagram. Bramka ta wspiera płatności w ponad 100 walutach. 

Nie musisz przebudowywać swojej witryny - FONDY współdziała z setkami platform biznesowych, systemami CMS i CRM i innymi. Integracja jest szybka i pozwala natychmiast rozpocząć przetwarzanie płatności.

Szybkie fakturowanie, szybsza zapłata
Dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają własnej strony internetowej lub podłączonego systemu płatności, a którzy sprzedają swoje produkty i usługi poprzez platformy społecznościowe, FONDY oferuje funkcjonalność fakturowania online. Umożliwia ona błyskawiczne wystawienie faktury i wysłanie jej na maila lub wygenerowanie linka do płatności i wysłanie go do klienta w wiadomości mailowej, SMS’em czy poprzez Viber, Telegram, Skype.

Wysokie bezpieczeństwo transakcji
Fondy przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa kart kredytowych oraz transakcji. Wszystkie dane klientów i kart kredytowych zabezpieczane są najwyższym poziomem szyfrowania. A bezpieczeństwo zawieranych transakcji finansowych, po obu stronach zarówno klienta jak i sklepu zapewniane jest dzięki wysoce skutecznemu zestawowi narzędzi zapobiegających oszustwom i silnym procesem uwierzytelniania, takim jak 3D Secure. Wszystkie transakcje, które są autoryzowane przez FONDY są monitorowane przez system FondyAntifraud™, który bazuje na ponad 300 zasadach wykrywania nadużyć finansowych i jest aktualizowany na bieżąco o nowe metody wykrywania oszustw.

Poprawa konwersji sprzedażowej oraz rozszerzenie sprzedaży na rynki zagraniczne
Czy wiesz, że masz wpływ na zachowania klienta w sklepie? Ułatw mu dokonanie płatności instalując w sklepie opcję płatności za pomocą jednego kliknięcia. To pozwoli skrócić ilość czasu jaka jest potrzebna klientowi na dokonanie zakupu. Guzik płatności można umieścić w dowolnym miejscu na stronie. W momencie gdy klient kliknie w ten guzik, to system natychmiast przekieruje go do strony płatności bez konieczności zakładania konta przez klienta w systemie operatora płatności. 

A może masz apetyt na zagraniczne rynki? Zarządzanie sprzedażą w wielu walutach jest dużo łatwiejsze dzięki opcji walutowej FONDY, która wspiera ponad 100 metod płatności na świecie. Możesz oferować swoje produkty w ponad 100 walutach i rozwijać swój biznes na zagranicznych rynkach. Efekt? Więcej płynnych konwersji, niższe opłaty transgraniczne i nieograniczony wzrost przychodów.

Szczegółowe analizy i raporty
FONDY oferuje rozbudowaną platformę raportowania, która umożliwia właścicielom sklepów internetowych tworzenie raportów za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu. Dzięki pobieraniu danych w czasie rzeczywistym możesz uzyskiwać dostęp do raportów zawsze i wszędzie, gdzie ich potrzebujesz. Łatwy w użyciu interfejs pomoże Ci śledzić każdą transakcję, interakcję z klientem czy cykl życia swojej bazy klientów. Odkryć, które waluty, ceny i lokalizacje mają niższe niż normalne współczynniki konwersji płatności, aby udoskonalić strategię rynkową. Bazując na takim ogromie danych możesz podjąć decyzje w kwestii optymalizacji procesów płatności. 

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć sklep internetowy od podstaw, czy po prostu chcesz go zmodernizować, aby zwiększyć konwersję. Postaw na FONDY. To właściwy wybór. Wybierając właściwą bramkę płatności możesz mieć natychmiastowy, pozytywny wpływ na zadowolenie klienta, a na rentowność swojego biznesu. Pytanie "jak wypozycjonować sklep internetowy" — zostało rozwiązane!

Materiał zewnętrzny