środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

PILNE:

Już 6 kwietnia Cyrk Arena w Raciborzu [WYGRAJ BILET]

02.04.2019 12:14 | 0 komentarzy | MP

Cyrk Arena zaprasza na ul. Karola (obok Kościoła) w Raciborzu! Mamy dla was 4 darmowe zaproszenia (dziecko + dorosły).

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W programie jedyny w swoim rodzaju TRANSFORMERS. Tylko u nas zobaczycie samochód, który w kilkanaście sekund zamienia się w robota. Podczas przerwy będzie można sobie zrobić zdjęcie z TRANSFORMERSEM. Ponadto taniec hula - hop oraz ekwilibrystyka w sieciach zaprezentuje finalista polskiej edycji programu "Mam Talent" - Ssnake. Artysta w duecie z Nomi Magic zaprezentuje niesamowite show wielkiej iluzji. Dwie godziny wspaniałej zabawy.

Magia - Tradycja - Nowoczesność!

Ogrzewany namiot!

6 kwietnia (sobota), godz. 17:00

Serdecznie zapraszamy!

Wygraj bilet na występ Cyrk Arena w Raciborzu

Do wygrania 4 zaproszenia dla osoby dorosłej (plus dziecko) do Cyrku Arena, który wystąpi 6 kwietnia o godz. 17.00 w Raciborzu. Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają cztery osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 4 kwietnia, do godz. 16:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”. Odbiór wejściówek w piątek 5 kwietnia w redakcji przy ul. Zborowej od godz. 8:00 do 16.00.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.

Tekst sponsorowany