środa, 24 lipca 2019

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

RSS

RIG organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

27.03.2019 13:56 | 0 komentarzy | ż

Raciborska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców na seminarium "Jak zwiększać sprzedaż i sięgać po zysk, którego nie widać?". Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00, a udział w nim jest bezpłatny. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

RIG organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
kwiecień
10 środa

RIG organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Start 10.04.2019 o godz. 10:00 wstęp wolny

Prelegentami seminarium będą Krzysztof Frydziński i Piotr Skrzypczak, prezesi dużych organizacji i spółek z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Seminarium oparte będzie wyłącznie na praktycznych przypadkach polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych, które w pełni doświadczyły efektów wdrożenia systemowego zarządzania zyskiem. Przedstawione zostaną rzeczy nieoczywiste, które inspirująco wpływają na ludzi, zmieniają ich podejście, postawę oraz zmieniają systemy planowania i podejmowania decyzji.

- Pamiętajmy, że trudne decyzje podejmuje się w czasie względnej prosperity. W trudniejsze czasy dobrze jest wejść z dobrze zorganizowaną firmą, odporną na przeciwności losu i zawirowania otoczenia – zachęcają do udziału w szkoleniu organizatorzy.

Spotkanie pomoże znaleźć odpowiedź na szereg kluczowych pytań przedsiębiorcy:

  • Czy na produkcie tracę, czy zarabiam?
  • Czy największy klient jest na pewno najlepszym klientem?
  • Jaki jest potencjał wzrostu mojej firmy i gdzie leży?
  • Czy każde zlecenie jest opłacalne?

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz (ul. Batorego 6). Udział w seminarium jest bezpłatny (maksymalnie dwie osoby z jednej firmy). Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2019 r. pod adresem mailowym rig@rig-raciborz.pl.

źródło: Adventure Media/RIG