środa, 13 listopada 2019

imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

RSS

Człowiek jest dla nich najważniejszy. Firma Pientka poszukuje pracowników

19.03.2019 11:27 | 0 komentarzy | MK

Raciborska agencja pracy Pientka ma na swoim koncie 14 lat doświadczenia oraz setki zadowolonych pracowników. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz stabilność finansowa.

Człowiek jest dla nich najważniejszy. Firma Pientka poszukuje pracowników
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Agencja pracy Pientka oferuje pracę w Niemczech, Austrii, a także w Szwajcarii. Zatrudnia mężczyzn na stanowiskach: ślusarz oraz monter fasad. Agencja oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale także ubezpieczenie, opłacone mieszkanie oraz dobrą obsługę biura w Polsce. Ponadto gwarantuje samochody służbowe wraz z paliwem, dzięki czemu bezproblemowo można dostać się z Raciborza do miejsca zakwaterowania, a stamtąd na wyznaczone miejsce pracy. – Dbamy o naszych pracowników na każdym kroku – zauważa dyrektor zarządzający Henryk Sowik.

Firma Pientka nagradza dobrych pracowników. Każdy może liczyć na podwyżkę czy awans. – Staramy się nagradzać i umożliwiać szybką drogę awansu – podkreśla H. Sowik. W firmie premiują również pracowników, którzy zachęcają do wstąpienia w szeregi agencji pracy swoich znajomych.

Z firmą związanych jest na stałe około 200 pracowników nie tylko z naszego regionu, ale także m.in. z Rzeszowa, Tarnowa czy Nowego Sącza. Agencja pracy zatrudnia również pracowników czasowych, mowa więc o uczniach i studentach, którzy chcą sobie dorobić w okresie wakacyjnym oraz o osobach, które chcą przez określony przez siebie czas popracować za granicą.

Jeśli szukasz dobrej pracy z godziwymi zarobkami - to właśnie to miejsce jest dla ciebie. Firma zatrudni chętne osoby od zaraz. Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z agencją pracy Pientka. Nie jest wymagane doświadczenie. Mile widziane jest prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego.

(mad)

Praca w Niemczech i Austrii:

Aktualnie poszukujemy: ślusarzy i monterów fasad
Oferujemy: legalną pracę, dojazd, ubezpieczenie, polską obsługę, dobre warunki mieszkaniowe

Henryk Sowik, dyrektor zarządzający

Atutem naszej firmy jest uczciwość. Gwarantujemy stabilną pracę i wynagrodzenie. Związane są z nami pokolenia rodzin, bo pracują z nami ojcowie i ich synowie. Nasi pracownicy zatrudniani są na warunkach niemieckich, czyli obowiązują ich wszystkie powiązane z tym plusy, mam na myśli m.in. Kindergeld, czyli zasiłek rodzinny na każde uczące się dziecko pracownika. Jest on wypłacany bez względu na to czy dziecko mieszka w Niemczech czy też w Polsce. Co ważne, jesteśmy dostępni dla naszych pracowników przez 24 godziny na dobę. Każdy pojawiający się problem rozwiązujemy od razu.

Michał Karwot, specjalista ds. transportu

Rekrutacja do naszej firmy jest bardzo prosta, można wysłać do nas maila lub odwiedzić nasze biuro. Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest chęć do pracy. Zapewniamy solidną pracę i godne warunki. Dużym atutem jest niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie obowiązujące od pierwszego dnia wyjazdu.

 

Agencja Pracy Pientka Sp. z o.o.
Racibórz, ul. Kolejowa 18

Godziny otwarcia:
Pon. - pt: 8.00 - 16.00

tel. 32 417 31 70
tel kom. +48 664 179 383

pientka_raciborz@wp.pl 

Pobierz prezentację w pdf >>> Pientka_prezentacja pracodawcy.pdf


Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany