Wtorek, 22 października 2019

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Szukasz pracownika? Firma Pajmon ci pomoże

19.02.2019 10:27 | 0 komentarzy | EK

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zatrudnianie pracowników z Ukrainy, Mołdawii czy Czarnogóry. Dotyczy to nie tylko branży budowlanej i przemysłowej, ale i innych dziedzin, w których sprawdzają się osoby zza wschodniej granicy. Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon z Wodzisławia Śl. specjalizuje się właśnie w dostarczaniu pracowników na różnorodne stanowiska.

Szukasz pracownika? Firma Pajmon ci pomoże
Fot. Pracownicy Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławska agencja zajmuje się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, użyczaniem pracowników z Ukrainy i Indii, a także delegowaniem pracowników do pracy w Czechach i Niemczech. Obsługuje korporacje, a także świadczy usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw. Choć przedsiębiorstwo na mapie miasta funkcjonuje od zeszłego roku, to już zasługuje na miano najszybciej rozwijającej się firmy rekrutacyjnej. Agencji zaufały już setki osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach. Aktualnie w ich bazie danych jest ponad pół tysiąca pracowników.

Podstawową zaletą współpracy z Pajmon jest to, że klient, nie musi zatrudniać u siebie pracownika na stałe. Firma oferuje leasing pracowniczy, który jest idealnym rozwiązaniem na pozyskanie pracowników sezonowych, tymczasowych oraz na okres próbny. Ten system zatrudnienia wyeliminuje również potrzebę obsługi kadrowo-płacowej, gdyż wszystkie kwestie formalne spoczywają na agencji. Pajmon realizuje również usługę rekrutacji, która polega na znalezieniu odpowiednio kompetentnego kandydata na stanowisko średniego i wyższego szczebla. Nie tylko pod kątem doświadczenia czy umiejętności, ale również pod względem jego funkcjonowania jako członka zespołu, zgodnie ze specyfikacją zapotrzebowania klienta.

Działania wodzisławskiej agencji cechują etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Jej pracownicy wychodzą z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Są przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. A Pajmon wie jak ich pozyskać. W efekcie skutecznie wyszukują na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Firma oferuje ich dla każdej branży, m.in. produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych.

Artur Czart, dyrektor zarządzający

W dzisiejszych czasach rynek pracy charakteryzuje się zmiennością i dynamiką. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najkorzystniejsze rozwiązania. Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia. Tym, co wyróżnia naszą agencję, jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego klienta. Stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań. Wysoką jakość usług utrzymujemy również, przestrzegając określonych procedur branżowych i prawnych, nie zapominając przy tym o wysokich standardach etycznych.

Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon
ul. Pszowska 1A
44-300 Wodzisław Śl.

www.pajmon.com.pl

Pobierz prezentację w pdf >>>  Pajmon_dobra praca i edukacja_2019.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany