Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Ireneusz Jaśkowski: Pokładam duże nadzieje w gminie Rudnik i w jej rozwoju

01.01.2019 07:00 | 0 komentarzy | OQL

Przedsiębiorca i nowy przewodniczący rady gminy Rudnik w jednej osobie specjalnie dla Czytelników Nowin podsumowuje miniony rok.

Ireneusz Jaśkowski: Pokładam duże nadzieje w gminie Rudnik i w jej rozwoju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Plusami w roku 2018 na pewno były nowo nawiązane znajomości, czy to w sferze biznesu, prywatnie czy też w minionych wyborach samorządowych. Dzięki nim mogłem poznać różne spojrzenia na lokalny biznes, na lokalną politykę gminy Rudnik, a także Raciborza. Bardzo ważnym plusem w sferze prywatnej jest dla mnie to, iż moja rodzina cały czas trzyma się razem i wzajemnie się wspiera w każdej sytuacji, za co im dziękuję.

Minusem roku 2018 jest na pewno rozczarowanie osobami, które znam od wielu lat i wydawało mi się, że są moimi przyjaciółmi. Oczywiście nie zabrakło rozczarowań także w sferze biznesu czy polityki, które wpływają na życie moje i mojej rodziny.

Podsumowując rok 2018, mogę śmiało stwierdzić, że nie był złym rokiem... a kolejnym opływającym w nowe doświadczenia, bo jak wiadomo, każdy z nas się uczy całe życie - tak i ja tę naukę zdobywam co rok. Pokładam duże nadzieje w gminie Rudnik i w jej rozwoju. Chciałbym, by rok 2019 pozwolił mi, tak jak poprzedni, radzić sobie z przeciwnościami i uczyć się... Mam nadzieję, że jak dotychczas, będę mógł liczyć na wsparcie mojej żony, rodziny i przyjaciół.

Wszystkim znajomym, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom a także rajcom gminy Rudnik i jej mieszkańcom życzę pomyślności w nowym 2019 roku.Ludzie:

Ireneusz Jaśkowski

Ireneusz Jaśkowski

Przewodniczący rady gminy Rudnik.