Niedziela, 23 lutego 2020

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Wdrażamy i modyfikujemy programy IT, nie odkładając problemów na „później”

28.11.2018 09:30 | 0 komentarzy | MP

Zmieniające się dynamicznie przepisy zarówno te dotyczące zarządzania, jak i prowadzenia księgowości, stawiają przed firmami coraz większe wymagania. Dziś trudno byłoby im sprostać bez odpowiednich narzędzi informatycznych. Dlatego zarówno te małe, jak i większe przedsiębiorstwa potrzebują programów do prowadzenia spraw handlowych, obsługi księgowości, magazynów czy serwisów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W każdym przedsiębiorstwie, prędzej czy później, musi zapaść decyzja o zakupie systemu informatycznego. Tymczasem jego wdrożenie nie jest wcale takie łatwe. – Nie ma identycznie zarządzanej firmy. W każdej obowiązują inne przepisy branżowe, inaczej prowadzi się kadry, odmienne są zasady rozliczania czasu pracy, wynagradzania pracowników, a tym samym nie ma możliwości zastosowania wyłącznie jednego, identycznego systemu – tłumaczy specjalistka ds. współpracy z klientem w T2T System w Nędzy Joanna Urban.

Jaki więc wybrać program informatyczny, który sprostałby indywidualnym potrzebom firm? – o to najlepiej zapytać specjalistów T2T System. – Naszą główną działalnością jest informatyczna obsługa przedsiębiorstw. Zapewniamy im outsourcing IT. Dobieramy – wedle potrzeb – różnego rodzaju programy, wykonujemy modyfikacje tych, które znajdują się już w posiadaniu klientów, a także dopisujemy brakujące aplikacje. Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt takich projektów – wyjaśnia Joanna Urban.

T2T System w Nędzy jako partner Comarchu, przede wszystkim stara się wdrażać system do zarządzania firmą ERP Optima, adresowany głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. – Ten świetny, dobrze rozbudowany program, z którego sami korzystamy, należy do najlepszych na rynku. Popularny w różnych branżach i sektorach przemysłu i usług, posiada wiele modułów. Nie jest też najdroższym programem, a jednocześnie stwarza możliwość rozbudowy – dodaje.

Z nami klient nigdy nie jest sam

Dlaczego warto skorzystać z pomocy informatyków i programistów T2T System w Nędzy? Ponieważ posiadają duże doświadczenie nie tylko w branży informatycznej. – Znamy naszych klientów i ich branżę, współpracujemy z firmami specjalizującymi się m.in. w produkcji, logistyce, oświacie, służbie zdrowia. Wiemy, jak funkcjonują, z czym się borykają i z tą wiedzą łatwiej nam pomagać i doradzać innym – tłumaczy specjalistka.

Zwykle najpierw przeprowadzany jest audyt przedwdrożeniowy, pozwalający ocenić, jaki program potrzebny jest firmie. – Pomagamy klientowi dobrać taki system, który rzeczywiście będzie mu przydatny. Następnie wdrażamy go i szkolimy pracowników z jego obsługi – tłumaczy krok po kroku. Czasem proces ten trwa kilka miesięcy, a mimo to nie milkną telefony klientów, którym potrzebne są dodatkowe informacje dotyczące funkcjonowania systemu w praktyce. – Jesteśmy po to, aby klient nie został sam z problemem, nie czekał na odpowiedź producenta całymi dniami, tylko mógł rozwiązać go od razu. Nie odkładamy tematu na „później”, wszystko załatwiamy „od ręki” – zapewnia Joanna Urban.

Przedsiębiorca wdrażając samodzielnie program, nie zawsze może być pewien, czy posiada on wszystkie funkcjonalności niezbędne dla jego firmy. Specjaliści z T2T System potrafią to ocenić nawet w ciągu kilkunastominutowej rozmowy telefonicznej.

Jako partner Comarchu, firma z Nędzy nie tylko oferuje ERP Optimę, ale posiada doświadczenie w jej wdrożeniu. – Wdrażaliśmy nawet tak zaawansowany produkt, jak system Comarch ERP XL, który służy do zarządzania produkcją. Mamy też swoich programistów, dzięki czemu możemy dostosowywać istniejące programy do wymagań klientów – wyjaśnia Joanna Urban.

Wachlarz naszych usług nie jest przypadkowy. Pracując przez lata dla naszych klientów rozwijaliśmy się tak, by sprostać ich rosnącym, coraz to nowym potrzebom. Stąd między innymi dział programistyczny w T2T. Nasi klienci idą z duchem czasu, a my idziemy krok przed nimi, by służyć pomocą przy wyborze najlepszej drogi – opowiada reprezentantka T2T System.

Jako partner Comarchu, T2T System w Nędzy posiada doświadczenie we wdrożeniu i dostosowywaniu zaawansowanych programów informatycznych

Systemy informatyczne firmy Comarch, które wdraża T2T System, należą do najlepszych na polskim rynku. Szeroki wachlarz rozwiązań pozwala nie tylko profesjonalnie, ale też na optymalnych warunkach finansowych dostosować oprogramowanie IT do indywidualnych potrzeb klientów.

Aby zasięgnąć dodatkowych informacji, najlepiej skontaktować się z ekspertami z T2T System w Nędzy pod numerem telefonu 509 503 589.

Materiał zewnętrzny