Czwartek, 23 maja 2019

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:
25.10.2018 09:39 | 0 komentarzy | ż

Liderzy w produkcji okien w kraju nagrody odebrali podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018.

Eko-Okna numerem 1 w Polsce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ogólnopolskie Forum Stolarki, które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zgromadziło przedstawicieli największych producentów z całego kraju. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o przyszłości oraz debaty nad ostatnimi wynikami badań nad rynkiem okiennym w Europie. Już dziś wiadomo, że Polska zakończy 2018 rok na fotelu lidera europejskiego rynku okien, zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i wielkości eksportu.

Każdego roku podczas Forum wręczane są także nagrody dla liderów w poszczególnych segmentach branży stolarki. W tym roku numerem jeden wśród producentów okien z tworzyw sztucznych została firma Eko-Okna S.A. Podsumowania dokonali analitycy z Centrum Analiz Branżowych. W imieniu firmy nagrodę odebrał Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna. – Na ten sukces każdego dnia pracuje 5000 osób i tak naprawdę nagrodę można podzielić między nich wszystkich. Z pewnością każdy, tak jak ja, jest dumny z tego wyniku. Wyszliśmy na pozycję lidera w Polsce i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tytuł ten pozostał w naszych rękach w kolejnych latach - mówi Michał Maciejewski.

Jak dowiadujemy się w firmie, już teraz wiadomo, że i w tym roku Eko-Okna po raz kolejny pobiją swój rekord, uzyskując ponad 40% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim.

źródło: Eko-Okna