Piątek, 26 lutego 2021

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

Wybierasz się na wakacje do Polski? Wypożycz samochód!

29.08.2018 19:45 | 3 komentarze | (s)

Mieszkasz za granicą, wybierasz się na wakacje do Polski i zastanawiasz się, czym się będziesz poruszać? Nie musisz jechać przez pół świata własnym autem. Możesz wypożyczyć samochód na miejscu.

Wybierasz się na wakacje do Polski? Wypożycz samochód!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Cudzoziemiec w wypożyczalni

Nie musisz być sensu stricto cudzoziemcem, ale jeśli masz zagraniczne prawo jazdy, będziesz tak postrzegany. Co wtedy? Nic wielkiego. Musisz tylko sprawdzić, czy twoje prawo jazdy pozwala na poruszanie się po polskich drogach. Jeśli nie, musisz dokonać niezbędnych formalności. I to w zasadzie tyle. Cała reszta procedury jest taka sama jak w przypadku Polaków. Wypożyczonym we Fleet Corp samochodem możesz poruszać się nie tylko po Polsce, ale też po całej Unii Europejskiej z wyjątkiem Rumunii. Na wszelki wypadek uzupełnij wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego, mogą być drobne różnice między prawem polskim a prawem kraju, na którego terenie mieszkasz.

Minimum formalności – maksimum zadowolenia

Internet niewątpliwie ułatwia życie. Nie dość, że możesz tą drogą załatwić wszystkie formalności, to smaczku dodaje fakt, że nie musisz tego robić po przyjeździe do Polski. Samochód możesz zarezerwować w miejscu swojego pobytu. Wystarczy, że wskażesz, gdzie chcesz go odebrać. Auto będzie na ciebie czekało np. na parkingu przy lotnisku albo dworcu kolejowym. Sam proces rezerwacji jest krótki i ogranicza się do odpowiedzi na podstawowe pytania: jaki samochód jest ci potrzebny, na jak długo, gdzie i kiedy chcesz go odebrać i oddać. Ponadto możesz skorzystać z opcji dodatkowych: fotelik dla dziecka, nawigacja (przyda się, jeśli nie znasz naszego kraju), dodatkowe ubezpieczenie, które zwolni cię z odpowiedzialności finansowej w przypadku uszkodzenia auta. Możesz także z góry zapłacić za zwrot brudnego samochodu, jeśli wiesz, że będziesz się poruszać po drogach, którym daleko do doskonałości.

Ceny na pewno cię zaskoczą

I nie będzie to niemiłe zaskoczenie! Najtańszy samochód wynajmiesz już za niespełna 1200 złotych za miesiąc. Jeśli wybierasz się na wakacje do naszego kraju na cały miesiąc, nie znajdziesz lepszej propozycji.

A co, jeśli wybierasz się na krócej? Możesz skorzystać z opcji wynajmu samochodu na określoną liczbę dni. W takim przypadku nie obowiązuje cię dzienny limit kilometrów. Nawet jeśli cena wyda się wyższa, w ostatecznym rozrachunku oszczędzisz.

Autami z wypożyczalni Fleet Corp nie można przewozić zwierząt. Nie można też ciągnąć przyczepy ani holować innego auta.

Materiał zewnętrzny