Piątek, 22 lutego 2019

imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

RSS

Eko-Okna zmieniają system wynagrodzeń. Sprawdź, ile zarabia magazynier

06.06.2018 11:34 | 11 komentarzy | ż

Zmiany w systemie wynagrodzeń wprowadzono już w magazynie wyrobów gotowych. Praca od zaraz czeka na 65 osób. Proponowana początkowa stawka wynosi 2,8 tys. zł netto. 

Eko-Okna zmieniają system wynagrodzeń. Sprawdź, ile zarabia magazynier
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W magazynie wyrobów gotowych pracuje obecnie 350 osób. To zdecydowanie za mało, aby sprostać rosnącej produkcji, która aktualnie wynosi 6 tysięcy okien dziennie. Klienci z 35 krajów chcą otrzymywać swoje zamówienia jak najszybciej. Ważną rolę spełnia więc tzw. strefa pakowania, której pracownicy odpowiadają za to, aby wyroby sprawnie i na czas opuściły zakład w Kornicach.

Jaka to praca?

Na czym polega praca w opisywanym dziale? O tym opowiada Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych. - Praca polega na umieszczeniu gotowego asortymentu wyprodukowanego przez każdą z linii produkcyjnych na stojaki transportowe, które wywożone są w tzw. strefę kompletacji załadunku, gdzie następnie są skanowane (na każdym oknie widnieje odpowiedni kod kreskowy, na podstawie którego można sprawdzić na rozpiskach transportowych, gdzie należy produkt umieścić) i rozdysponowane do samochodów ciężarowych, a następnie pakowane. Załadowane samochody rozwożą poszczególne produkty do naszych klientów – mówi Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych.

Bez "krzepy" ani rusz

Ten, wyglądający na pierwszy rzut oka, na niezbyt skomplikowany proces wymaga jednak dużego zaangażowania, odpowiedniej tężyzny fizycznej oraz wysokiego tempa pracy. - Praca nie należy do najlżejszych, dlatego też poszukujemy przede wszystkim osób, które mają tzw. „krzepę”. Dziennie z jednej linii produkcyjnej przenosimy do strefy pakowania około 200 okien. Pracownik sprawdza po kodzie kreskowym gdzie dany towar należy umieścić. Okno trzeba też zabezpieczyć na czas transportu odpowiednią folią. W strefie kompletacji zatrudniamy także operatorów wózków widłowych. Magazyn wyrobów gotowych pracuje w systemie trzyzmianowym – dodaje Tobiasz Suchan.

Podobnie jak w innych działach firmy, także i tutaj nowicjusze w żółtych koszulkach poznają tajniki swojej pracy pod czujnym okiem wewnętrznego trenera – pracownika starszego stażem. Wymiana doświadczeń, informacji, wiedzy to jedne z kluczowych wartości pracowników firmy. Wszystko po to, aby finalnie sprostać wymaganiom klientów. Dynamizm, szybkość, innowacyjność i elastyczność to tutaj kluczowe kompetencje.

- Nasza firma zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, które cały czas są ulepszane w myśl funkcjonującego w zakładzie programu samodoskonalenia. Korzystamy z coraz większej ilości benefitów. Czuje się tutaj, że to nowa, duża społeczność, która dba o siebie. Oprócz dojazdu do firmy autobusami z 9 różnych kierunków, za symboliczną opłatą 20 zł miesięcznie, każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej, karty multisport, pakietu specjalnych zniżek i rabatów, miesięcznych i okolicznościowych premii oraz wielu innych – podsumowuje zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych w EKO-OKNA S.A.

Wszyscy zainteresowani pracą proszeni są o kontakt z działem rekrutacji w firmie Eko-Okna S.A.: tel. (32) 459 15 64 lub e-mail rekrutacja@ekookna.pl.

źródło: Adventure Media/Eko-Okna, oprac. ż