Czwartek, 20 września 2018

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Na jakie studia podyplomowe zapisać się po zarządzaniu?

24.09.2017 18:30 | 2 komentarze | (s)

Wydawało Ci się, że po obronie Twoja noga więcej nie postanie na uczelni? Nic bardziej mylnego! Narastająca z roku na rok konkurencja oraz dynamiczny rozwój gospodarki spowodował, że na rynku pracy stale zachodzą zmiany. Każdy kto chce się na nim utrzymać musi mieć świadomość, że stałe dokształcanie się jest jego obowiązkiem. Masz dyplom z zarządzania, pracujesz w zawodzie i chcesz być na bieżąco? Zapisz się na studia podyplomowe! Poniżej prezentujemy kierunki, które zainteresują każdego absolwenta zarządzania.

Na jakie studia podyplomowe zapisać się po zarządzaniu?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Menadżer sprzedaży

Prowadzisz własną firmę? A może na co dzień masz kontakt z klientami i chcesz poprawić swoje umiejętności sprzedażowe? Rozwiązaniem dla Ciebie mogą okazać się studia na kierunku menadżer sprzedaży. W trakcie rocznej nauki zdobędziesz wiedzę z bardzo interesujących dziedzin, m.in. z nowoczesnych trendów w sprzedaży i zarządzania sprzedażą przez osobowość klienta. Oprócz tego poznasz techniki sprzedaży, sztukę telemarketingu oraz nowoczesne kanały dotarcia do klienta. Taka siatka pozwoli każdemu studentowi nauczyć się optymalizować działania sprzedażowe, a także usprawnić kontakty z klientem, które stanowią podstawę funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość.

Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Wraz z rozwojem prywatnej opieki zdrowotnej wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów od zarządzania w opiece zdrowotnej (kierunek dostępny jest m.in. w ofercie www.zpsb.pl). Jaki zajęcia realizowane są w czasie trwania takich studiów? Nie brakuje wykładów i ćwiczeń z zarządzania marketingowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi, a także kontraktowania usług medycznych, ekonomiki zdrowia, farmakoekonomiki, marketingu usług zdrowotnych oraz podstaw prawa medycznego. Program przygotowuje przede wszystkim do pracy w na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych w szpitalach, przychodniach oraz centrach zdrowia.

Zarządzanie nieruchomościami

Zawsze interesowały Cię nieruchomości, ale na studiach licencjackich i magisterskich na temat zarządzania nimi było bardzo mało zajęć? Możesz to nadrobić zapisując się na studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami. Trwają tylko dwa semestry, ale ich program naszpikowany jest cennymi zagadnieniami, związanymi np. z narzędziami funkcjonowania rynku nieruchomości, podstawami prawnymi i wszelkimi odgórnymi regulacjami. Posiadając dyplom takiego kierunku można podjąć pracę w spółdzielniach mieszkaniowych, przedsiębiorstwach budowlanych, wspólnotach mieszkaniowych lub biurach nieruchomości.

Materiał zewnętrzny