środa, 22 maja 2019

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Eko-Okna docenione za patriotyzm gospodarczy

26.06.2017 09:56 | 0 komentarzy | ż

W tegorocznej edycji rankingu kapituła Indeksu Patriotyzmu Polskiego Biznesu za najbardziej patriotyczne uznała trzy spółki. W kategorii „firm średnich” nagrodę odebrała Eko-Okna S.A.

Eko-Okna docenione za patriotyzm gospodarczy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu to prestiżowy ranking, który opracowywany jest przez redakcję Rzeczpospolitej oraz Fundację Patriotyzmu Gospodarczego. Nagrody oraz wyróżnienia są uhonorowaniem firm, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju kraju i patriotyzmu gospodarczego, a przy tym nie uchylają się od swoich powinności względem państwa i społeczeństwa.

– Mimo że patriotyzm gospodarczy jako pojęcie wymyka się kategoriom ekonomicznym, jest dziś Polsce potrzebny. Bo to nic innego jak postawa, która niezależnie od języka rynku oznacza lojalność biznesu wobec kraju ojczystego. I lojalność państwa wobec biznesu narodowego – mówił Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej", podczas gali konkursu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu, która odbyła się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (za rp.pl).

Podczas uroczystej gali nagrody odebrali przedstawiciele trzech spółek, które przez Kapitułę uznane zostały za najbardziej patriotyczne. W kategorii „firm średnich” (od 1 mln do 1 mld zł obrotu) najwyższe wyróżnienie otrzymała firma Eko-Okna.

źródło: Eko-Okna