Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Tania energia dla przedsiębiorców z Raciborskiej Izby Gospodarczej

24.05.2017 11:08 | 0 komentarzy | ż

W tym roku po raz trzeci została podpisana umowa na dostawę energii elektrycznej w ramach grupowych zakupów energii. W inicjatywie wzięło udział dwa razy więcej przedsiębiorstw niż w roku ubiegłym. Grupowy zakup energii elektrycznej jest jedną z form wsparcia firm, będących członkami Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Tania energia dla przedsiębiorców z Raciborskiej Izby Gospodarczej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Raciborskiej Izbie Gospodarczej zakończono grupowy zakup energii elektrycznej na rok 2018. Uzyskana cena jest niższa niż w 2017 r. - W ostatnim czasie, przy grupowych zakupach energii raciborskie przedsiębiorstwa uzyskały setki tysięcy złotych oszczędności. Należy podkreślić, że w bieżącym roku, firmy, które wzięły udział w grupowym zakupie energii elektrycznej mają najlepszą cenę na tę usługę nie tylko w Raciborzu, ale i w okolicach - mówi Tadeusz Ekiert (na zdj.), prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Na przyszły rok, Zarząd RIG planuje już kolejny przetarg na tę usługę. - Już dziś zapraszamy do kontaktu z RIG firmy, które chcą podpisać tego typu umowy - dodaje prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Warto wiedzieć, że nie jest to jedyne tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej zrzeszającej przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. RIG organizuje również grupowe zakupy na dostawę gazu.

źródło: RIG