Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Eko-Okna budują największy dział handlowy w regionie

21.11.2016 14:01 | 0 komentarzy | żet

Firma EKO-OKNA S.A. buduje największy dział handlowy w regionie, do którego poszukuje pracowników znających języki obce. Jedną z możliwości spotkania się z przedstawicielami Spółki z Kornic będą największe targi w woj. śląskim - Silesia HR Trends 2016, które odbędą się 24 listopada w Katowicach. 

Eko-Okna budują największy dział handlowy w regionie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Silesia HR Trends to największe i najważniejsze wydarzenie dedykowane śląskiemu rynkowi pracy, na którym swoje stoisko będzie miała firma EKO-OKNA S.A. Forum dla poszukujących zatrudnienia odbędzie się w czwartek, 24 listopada w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Formuła wydarzenia składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich to konferencja, podczas której omawiane będą kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Towarzyszyć jej będą targi pracy. - W wydarzeniu uczestniczymy po raz pierwszy. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby osób znających języki obce, w szczególności: francuski, holenderski, niemiecki i włoski oraz zaproponować im zatrudnienie w jednym z naszych biur. Obecnie tworzymy nowe miejsca pracy w Bielsku-Białej i Rybniku, gdzie otworzyliśmy kolejne biura obsługi klienta. Poszukujemy też osób do pracy na produkcji i kierowców samochodów ciężarowych - mówi Barbara Frankowicz, kierownik Działu Personalnego w firmie EKO-OKNA S.A.

Przedsiębiorstwo w najbliższym czasie planuje utworzyć aż 900 nowych miejsc pracy: 100 w biurach obsługi klienta, 750 na produkcji i 50 w dziale transportu dla kierowców samochodów ciężarowych. - Przez cały dzień będziemy do dyspozycji wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko - zapowiada Barbara Frankowicz. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Spółce będą mogły na miejscu, czyli na firmowym stoisku podczas targów, złożyć swoje CV. Z wybranymi przeprowadzona zostanie nawet wstępna rozmowa kwalifikacyjna.

Założeniem przedsięwzięcia jest promowanie prężnych pracodawców i dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła tysiące młodych osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej, w tym roku organizatorzy liczą na podobne zainteresowanie. Targom towarzyszyć będą, m.in.: spotkanie młodych liderów w ramach projektu EEC Liderzy przyszłości. Konferencję zakończy uroczysta gala wręczenia nagród dla najbardziej cenionych firm - TOP 10 Pracodawców Śląska.

źródło: Eko-Okna