Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Razem jest taniej. Grupowy zakup energii w Raciborskiej Izbie Gospodarczej

17.10.2016 11:58 | 1 komentarz | ż

W Raciborskiej Izbie Gospodarczej zakończono grupowy zakup energii elektrycznej na rok 2017. To kolejne tego typu przedsięwzięcie organizowane przez RIG. Obecnie planowany jest już kolejny przetarg, który odbędzie się w przyszłym roku.

Razem jest taniej. Grupowy zakup energii w Raciborskiej Izbie Gospodarczej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Umowa na dostawę energii elektrycznej w ramach grupowych zakupów to jedna z form wsparcia firm, będących członkami RIG.

Warto wiedzieć, że nie jest to pierwsze tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Pierwsze takie przedsięwzięcie odbyło się w 2015 roku. - Grupowy zakup energii to kolejne działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej, które wspiera przedsiębiorców. Muszę zaznaczyć, że w tym roku z naszej oferty skorzystało dwa razy więcej firm, niż w roku poprzednim. To jednak nie wszystko, ponieważ cena jaką uzyskaliśmy jest także zdecydowanie mniejsza niż w 2015 roku, co uważam jest ogromnym sukcesem - powiedział Tadeusz Ekiert, Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Efektem podpisania umowy na dostawę energii elektrycznej, w ramach grupowych zakupów jest też rozwój i umacnianie współpracy między raciborskimi przedsiębiorstwami. - RIG przede wszystkim promuje ideę wspierania siebie nawzajem, bo to przekłada się na gospodarczy rozwój firm. W związku z tym serdecznie zapraszamy firmy, które wyrażą chęć podpisania tego typu umów- dodał na koniec Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

źródło: RIG