Piątek, 6 grudnia 2019

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

Henkel ma nową stronę www

18.06.2015 11:27 | 0 komentarzy | (q)

Henkel Polska udostępnił pod adresem www.henkel.pl nową korporacyjną stronę internetową. Witryna nie tylko zyskała nowy wygląd i wzbogaconą zawartość, ale także zapewnia najlepsze standardy użytkowania na wszystkich urządzeniach z dostępem Internetu.

Henkel ma nową stronę www
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowa odsłona strony, wprowadzana sukcesywnie przez firmę na rynkach na całym świecie, odpowiada na najnowsze trendy w świecie cyfrowym. Doskonale działa na komputerach, smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych, oferując intuicyjną i prostą obsługę, także przy użyciu ekranów dotykowych.

Witryna internetowa Henkla pozostaje głównym źródłem informacji o firmie w Internecie. Służy jako platforma informacyjna dla wszystkich grup docelowych firmy takich jak inwestorzy i analitycy, dziennikarze, partnerzy handlowi i dostawcy, eksperci ds. zrównoważonego rozwoju czy potencjalni pracownicy. Użytkownicy strony www.henkel.pl uzyskują szybki i łatwy dostęp do najważniejszych zasobów firmy udostępnionych w Internecie. Za pomocą jednego kliknięcia mogą przeglądać i pobierać dostępne dokumenty korporacyjne firmy takie jak raporty roczne czy raporty zrównoważonego rozwoju. Mogą pobrać wizytówkę firmy z danymi kontaktowymi, które zapisane zostaną na liście kontaktów w urządzeniu mobilnym użytkownika. Osoby zainteresowane karierą w Henklu mogą na bieżąco przeglądać aktualne ogłoszenia o pracę.

Strona www.henkel.pl stanowi także ważne wsparcie trzech kluczowych segmentów biznesowych Henkla. Zawiera najważniejsze informacje o wszystkich markach firmy oraz kieruje klientów i konsumentów do stron internetowych poświęconych poszczególnym markom, którymi mogą być zainteresowani.

Nowa strona internetowa dostępna jest od 17 czerwca. Użytkownicy urządzeń tradycyjnych i mobilnych mogą już także korzystać z zasobów globalnej strony firmy w języku angielskim pod adresem www.henkel.com.