Wtorek, 25 stycznia 2022

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Atlas Poland - koparki gąsienicowe. Ciężka pomoc nadchodzi

13.06.2015 11:17 | 1 komentarz | (s)

Znamy wielu posiadaczy gąsienicówek. Są szczęśliwymi posiadaczami różnych marek koparek gąsienicowych. Czasem to szczęście polega na niskiej cenie, czasem cieszą się że mają jakąś odjechaną popularną markę lepszą od sąsiada. Innym razem bezawaryjność, jeszcze innym wydajność i szybkość. Do najszczęśliwszych zapewne należą Ci, którzy po prostu kupili i wydali sporą kwotę nie wiadomo na co i po co. Cóż na ich szczęściu poprzestańmy bo mogą się obrazić.

Atlas Poland - koparki gąsienicowe. Ciężka pomoc nadchodzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dużo tych klientów przychodzą czasem do nas i pytają się mówiąc „Stary, zobacz, kupiłem gąsienicówkę; dobra? – A jesteś z niej zadowolony? – No, tak…”. Tu zazwyczaj pada szereg zalet wspomnianego zakupu trochę na zasadzie, że każdy chwali swoje. Nie wiem czy to dobrze, pewnie tak, bo przyznacie że lubimy być w poczuciu komfortu z dobrze wykonanej pracy, spełnionego obowiązku, tudzież zyskownego zakupu. Ale czy faktycznie tak jest? Pewnie różnie. Jedni strzelili dychę i mają sprzęt dokładnie zgodny z tym czego potrzebowali, a innym dokładnie tak się wydaje. Pewnie powiecie, że uczciwie byłoby wyprowadzić ich z błędu i macie rację, ale nie wszyscy tego chcą, a my nie jesteśmy od uszczęśliwiania ludzi na siłę. Kto z was lubił gdy w dzieciństwie babcia wisiała nad wami z łyżką zupy i każda porcja była za kogoś? Za tatusia, za mamusię. Oczywiście w firmie Atlas Poland chcielibyśmy poprowadzić klientów za rączkę i pokazać im z czego mogliby skorzystać aby uzyskać oczekiwany rezultat. Tak jak wszyscy robimy to dla sprzedaży i zysku, ale czy tylko. Na pewno żaden nasz klient tak nie odpowie. W Atlasie prowadzamy klienta za rączkę, ale tylko żeby pokazać mu możliwości i rozwiązania dedykowane do jego bolączek. Nie próbujemy podejmować za niego decyzji, podsuwać mu dodatkowych droższych rozwiązań. Klientów, którzy chcą kupić koparki nie dostosowane do swoich potrzeb, albo osprzęt im nie potrzebny zapraszamy…do konkurencji.

Atlas Poland to firma rodzinna z niemieckimi korzeniami zbudowana na uczciwości wobec siebie i klientów. Nie jesteśmy wielką korporacją i nie udajemy że znamy się na wszystkim, ale o tym na czym się znamy wiemy prawie wszystko. Czy możemy więcej? Ciągle próbujemy, sprawdzamy, porównujemy, testujemy, rozwijamy i zbieramy doświadczenia swoje i innych. Bylibyśmy hipokrytami gdybyśmy mówili że jesteśmy doskonali.

Ostatnio czytałem na stronie jednego z naszych konkurentów: wybierz sobie koparkę i łyżkę i pracuj. Prawda, że równie łatwo jak wybrać w sklepie lizaka? U nas musisz się wyspowiadać z tego co zamierzasz robić naszą koparką gąsienicową, a my pomożemy Ci dobrać maszynę i osprzęt. Konkurencja mówi, że ma najlepsze to czy tamto, a my mówimy przyjdź i wypróbuj.

Klienci w większości ogólnie wiedzą czego szukają. Maszyny, która ma robić to i to. Kupują koparkę gąsienicową, ale na tym zazwyczaj się nie kończy. Maszyna to też serwis, to koszty eksploatacji zarówno części jak i paliwa, to osprzęt, awaryjność. Fajnie byłoby gdyby wszystkie te składowe były na odpowiednim poziomie, lecz jak to w życiu w większości przypadków skądś trzeba zabrać żeby gdzieś dołożyć. Kupują koparkę gąsienicową w Atlas Poland klient ma spokojną głowę. Nasza awaryjność to ok 1,6 %, a koszt serwisowania niektórych części to nawet 1/4 ceny konkurencji. Kilkanaście samochodów serwisowych rozmieszczonych w trzech punktach w kraju. Mamy specyficzne dla naszej marki rozwiązania techniczne wyróżniające nas z konkurencji, a mianowicie przesunięty w jedną stronę wieniec obrotu co zwiększa siłę rwania, zasięg i stabilność. Nasze koparki gąsienicowe mają budowę modułową co pozwala na łatwą wymianę części lub łatwą zmianę konfiguracji. Można zamontować system rozsuwania podwozia ułatwiający transport i zwiększający stabilność lub podnoszoną kabinę na wysokość 1,7m od miejsca osadzenia.

Reasumując jeśli chcecie dostać gotowe rozwiązanie podane na talerzu możecie pójść wszędzie, ale jeśli chcecie mieć w tym swój udział od początku do końca, i mieć pewność co do każdego etapu użytkowania zapraszamy do nas do Atlas Poland.

Materiał zewnętrzny