Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Młodzieżowy Lider Biznesu 2015. Sprawdź, kto zakwalifikował się do III etapu

10.03.2015 12:55 | 0 komentarzy | ż

W pięciu miastach naszego regionu trwa konkurs „Młodzieżowy Lider Biznesu 2015”, którego organizatorem jest Żorska Izba Gospodarcza. W powiecie raciborskim Partnerami Organizacyjnymi są Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu i Raciborska Izba Gospodarcza.

Młodzieżowy Lider Biznesu 2015. Sprawdź, kto zakwalifikował się do III etapu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zakończył się II etap konkursu, w którym uczniowie przygotowywali pracę projektową pt. „Zainwestuj w regionie - kampania marketingowa nowo powstającej inwestycji”. Do III etapu przeszło po 5 uczestników z każdego powiatu (lista poniżej).

III etap odbędzie się 30 marca 2015 r. o godzinie 10:00. Zmagania w naszym powiecie będą miały miejsce w Zespół Szkół Ekonomicznych przy ul. Gimnazjalnej 3 w Raciborzu.

Jednocześnie w ramach konkursu dodatkowego MLB „Creative 2015”, trwa głosowanie na najlepszy spot reklamowy, który był elementem pracy projektowej stanowiącej II etap konkursu "Młodzieżowy Lider Biznesu 2015". Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością, przy tworzeniu filmów. Ich prace można zobaczyć oraz oddać głos na stronie www.zorig.zory.pl.

źródło: RIG