Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Dni Otwarte John Deere w siedzibie Chempestu w Rudniku

25.04.2014 09:36 | 0 komentarzy | MK

Wiosna wdziera się przebojem nie tylko na pola, ale także do sieci dealerskiej John Deere. W kwietniu ruszył cykl Dni Otwartych pod hasłem „Zielona Wiosna".

Dni Otwarte John Deere w siedzibie Chempestu w Rudniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rolnicy, którzy wezmą w nich udział będą mogli zobaczyć nowości sprzętowe, poznać szczegóły finansowania zakupu maszyn i atrakcyjnych wiosennych promocji.

Spotkanie, które odbędzie się w dniu 30.04.2014 r. w Rudniku koło Raciborza, skierowane jest głównie do rolników prowadzących mieszane gospodarstwa rodzinne i gospodarstwa hodowlane. To właśnie do ich potrzeb dostosowana jest oferta sprzętowa, która będzie prezentowana podczas Dni Otwartych.

Wśród prezentowanych maszyn znajdą się m.in. modele ciągników z zakresu mocy od 55 do 120KM, w tym ciągnik serii 5M produkowany w fabryce w USA oraz modele 5E, 6MC i 6RC a także wybrane modele pras zwijających. - Trzon każdego spotkania z cyklu stanowią trzy stacje tematyczne - mów Piotr Dziamski Kierownik Marketingu John Deere Polska. - Na każdej z nich będziemy prezentować korzyści, które są kluczowe dla rolników użytkujących maszyny John Deere w gospodarstwach - dodaje.

Pierwsza ze stacji będzie podkreślać ekonomikę użytkowania sprzętów John Deere. Na przykładzie ciągnika 5055E przekonamy się o niskich kosztach eksploatacji: spalaniu, koszty przeglądów. Uczestniczy będą mogli sprawdzić w praktyce zalety solidnej konstrukcji i łatwej obsługi pras zwijających: F440E oraz F450E. Specjaliści z John Deere Financial przedstawią szczegóły atrakcyjnego fabrycznego finansowania 3x33%.

Podczas drugiego bloku tematycznego zostaną zaprezentowane NOWOŚCI:

- ciągnik serii 5M produkowany w fabryce w USA oraz

- stałokomorowa prasa zwijająca F440M.

Uczestnicy będą mogli poznać zalety nowego ciągnika 5M, który zastępuje najbardziej popularną serię ciągników w ofercie John Deere w Polsce. Osoby zainteresowane prasami zwijającymi sprawdzą wszechstronność modelu F440M, który umożliwia regulację średnicy bali oraz konstrukcję umożliwiającą stosowanie maszyny do zbioru różnych plonów. Dodatkowo będą przedstawione oryginalne materiały do oplotu (siatki, folie) z oferty John Deere.

W trzecie części spotkania rolniczy będą mogli przetestować stabilność ciągników serii 6MC lub 6RC podczas pracy z ładowaczem czołowym. Podczas spotkań prezentowana będzie także oferta finansowania zakupu sprzętu rolniczego - John Deere Financial. Rolnicy będą mogli poznać w szczegółach oryginalnych środków smarnych John Deere. Nie zabraknie również atrakcyjnych konkursów.

Jak się zapisać?

Wystarczy do dnia 28.04.2014 r. zadzwonić do Chempestu pod numer: 32/412-08-15.

(as)

Tekst sponsorowany