Wtorek, 19 czerwca 2018

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Ziemia Polska zbiera same pozytywne opinie w branży! To prawdziwy lider technologiczny!

17.08.2017 10:59 | 3 komentarze | (s)

Wśród polskich producentów środków poprawiających właściwości gleby prawdziwym liderem jest przedsiębiorstwo Ziemia Polska. Zastosowane przez nich technologie charakteryzują się przede wszystkim wysoką nowoczesnością i skutecznością - jednocześnie są to sposoby bazujące na naturalnych i sprawdzonych wartościach. Stąd też wynika bardzo duża popularność zakładów produkcyjnych opartych na całkowicie naturalnych sposobach wytwarzania nawozów oraz ogrom pozytywnych opinii na temat oferowanych przez nią produktów.

Ziemia Polska zbiera same pozytywne opinie w branży! To prawdziwy lider technologiczny!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Naturalne i organiczne produkty

Główną dewizą firmy jest wykorzystywanie unikalnych technologii, które są związane z wykorzystywaniem w kompostowniach mikroorganizmów probiotycznych. Dzięki temu produkowane przez przedsiębiorstwo produkty cechują się naturalnością oraz są w pełni organiczne. Dzięki temu mogą także cechować się wysoką skutecznością, w dużej przymierze przyczyniając się do zwiększenia plonów oraz wydajności upraw.

W ofercie firmy Ziemia Polska można znaleźć obecnie 5 produktów. Poszczególne nawozy z kompostowni przeznaczone są do konkretnych roślin oraz upraw - w ten sposób dzięki zawartości różnorodnych składników odżywczych nawozy skutecznie wpływają na wzrost roślin uprawnych. Proces ich powstawania w kompostowniach jest naturalny - polega na rozkładzie materii organicznej. Wszystko to sprawia, że oferowane przez firmę produkty są bezpieczne zarówno dla upraw (w pełni zdrowe plony), jak i dla środowiska naturalnego. Dzięki zawartym składnikom, a także metodzie produkcji nawozy, których producentem jest Ziemia Polska są obecnie uznawane za najlepsze i najbardziej nowoczesne produkty dostępne na rynku.

Wysoka jakość nawozów = zadowolenie klientów

Przedsiębiorstwo Ziemia Polska posiada obecnie pięć zakładów na terenie całej Polski - między innymi na terenie Ożarowa Mazowieckiego (gdzie znajduje się główna siedziba firmy) oraz w Bielicach. Produkowane przez firmę nawozy oraz proponowane technologie są jednak popularne w całym kraju - na znaczny wzrost popularności firmy wpłynęły bardzo dobre opinie zadowolonych klientów. W odbiorze wielu osób oraz w ich opiniach przedsiębiorstwo uchodzi za prawdziwego lidera na tle swojej konkurencji.

Materiał zewnętrzny