Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Puść pawia i zostań celebrytą - czyli Złośliwy Przegląd Miesiąca

26.05.2014 20:34 | 3 komentarze | web

– Czytając pańskie interpelacje mam odruch wymiotny – takim intymnym wyznaniem błysnął na sesji przewodniczący gminnej rady w Nędzy Gerard Przybyła (na zdjęciu). Adresatem wypowiedzi był znany twórca dramatyczny czyli radny Julian Skwierczyński.

Puść pawia i zostań celebrytą - czyli Złośliwy Przegląd Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Doniosły o tym Nowiny Raciborskie z 1 kwietnia, więc początkowo myślałem że to skecz primaaprilisowy. Ale nie! Gastryczne wynurzenia Przybyły to ponoć fakt, co zresztą akurat w tej gminie nikogo już nie powinno szokować. Aż żal serce ściska, że taka nadwrażliwość zatruwa życie pana przewodniczącego. Siedzimy więc z sąsiadem nad flaszką i kombinujemy, jak tu pomóc człowiekowi? Od czytania odciągać niebezpiecznie, bo jak wiadomo organ nieużywany zanika. To może dociągnij pan jakoś na aviomarinie do listopada, a potem puść w cholerę te wszystkie, wstrzymywane przez 4 lata pawie. Przy dzisiejszych „tryndach” za taki wykon można od razu zostać celebrytą. Robota czysta i lepiej płatna niż użeranie się z jakimś  Julkiem z Zawady.

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Gerard Przybyła

Gerard Przybyła

Przewodniczący rady gminy Nędza.

Julian Skwierczyński

Julian Skwierczyński

Były radny gminy Nędza.