Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Marzena Korzonek pozowała dla magazynu "Imperium Kobiet"

14.05.2014 13:00 | 1 komentarz | ż

Przedstawiamy najnowsze zdjęcia artystki, wokalistki, na co dzień prawniczki, które będą ilustrować najnowszy wywiad Marzeny Korzonek dla magazynu "Imperium Kobiet".

Marzena Korzonek pozowała dla magazynu "Imperium Kobiet"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Marzena Korzonek jest zwyciężczynią Konkursu Debiutów 40 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2003 roku oraz Finału „Szansy na sukces” - wtedy również została laureatką Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, która po poruszającej interpretacji „Modlitwy” Tadeusza Nalepy została uznana przez prasę za „nowy, wielki głos polskiej sceny”. Po 9 latach wydała autorski album "33 1/2".

Za miks i mastering odpowiadał jeden z czołowych polskich realizatorów dźwięku-Tadeusz Mieczkowski, współpracujący z takimi artystkami jak: Anna Maria Jopek czy Edyta Górniak.

Płyta zawiera 12 premierowych utworów, których Marzena jest współkompozytorką wraz z Adamem Drzewieckim - producentem muzycznym projektu, jak również do większości piosenek Marzena napisała teksty. Na płycie znajduje się również jako dodatek unikatowe nagranie utworu „Modlitwa” w niepublikowanej nigdy wcześniej wersji, będącej rejestracją sesji nagraniowej z samym Tadeuszem Nalepą na gitarze i plejadą czołowych muzyków polskiej sceny oraz kwartetem smyczkowym, która miała miejsce w Studiu S4 Polskiego Radia w lipcu 2003 roku. Do współpracy nad produkcją muzyczną płyty Marzena Korzonek zaprosiła wielu znakomitych polskich muzyków różnych pokoleń, w tym Artura Malika (wieloletni perkusista Lombardu, współpraca m.in. z Anną Treter), Sławomira Bernego (współpraca z Grzegorzem Turnauem i orkiestrą Adama Sztaby), Adama Drzewieckiego (Pudelsi, Wawele, Grażyna Brodzińska) czy Józefa Michalika.

Fot. Paweł Biegun, makeup Estetic-Line by Aneta Franczak Drygalska, stylizacja Idea Fix, fryzury: Atelier Jakub Ziemirski, produkcja sesji: Dawid Koczy

Ludzie:

Marzena Korzonek

Marzena Korzonek

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, prezes Sądu Rejonowego w Raciborzu