Niedziela, 22 lipca 2018

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Sprawdź kto dostał się do komisji wyborczych w Raciborzu

08.05.2014 14:49 | 3 komentarze | (q)

25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. W Raciborzu nad ich przebiegiem będzie czuwać 28 komisji obwodowych. Wyborców obsługiwać będą postaci znane z życia publicznego - była radna miejska Katarzyna Dutkiewicz (PiS), małżeństwo Krystyna i Janusz Lochowie (zgłoszeni przez Platformę Obywatelską) oraz Marian Szymański szef związku emerytowanych żołnieczy (SLD). Oto pełne składy osobowe komisji.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W RACIBORZU

(Imię i Nazwisko / Dokonujący zgłoszenia)

 

1. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. kpt. Myśliwca 16

1. Joanna Filip Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Marzena Kulikowska KW PIS

3. Krystyna Hesek KW PSL

4. Marek Iwanowski KW Solidarna Polska

5. Beata Sawicka KW PO

6. Krystyna Wawrzykowska-Pietrasina Uzupełnienie do minimalnego składu

7. Katarzyna Kozdęba Uzupełnienie do minimalnego składu

 

2. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 ul. Tuwima 1

1. Bożena Fedyn Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Halina Jaszowska KW PIS

3. Grażyna Lechuń KW PSL

4. Robert Mazurski KW Polska Razem

5. Alicja Mularczyk KW Solidarna Polska

6. Agnieszka Król KKW SLD

7. Teresa Szukalska KW PO

 

3. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3

Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Bojanowska 5

1. Czesława Szubryt Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Jerzy Lis KW PIS

3. Halina Stępień KW PSL

4. Artur Skowronek KW Polska Razem

5. Marian Samojedny KW Solidarna Polska

6. Leszek Ząbek KW PO

7. Ewa Lara Uzupełnienie do minimalnego składu

 

4. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4

Remiza OSP ul. Podmiejska 21

1. Roman Kiełpikowski Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Jan Dutkiewicz KW PIS

3. Kornelia Korczok KW PSL

4. Stanisław Furgała KW Polska Razem

5. Agnieszka Szajnowska KW Solidarna Polska

6. Natalia Matys KW PO

7. Mirosława Kiełpikowska Uzupełnienie do minimalnego składu

 

5. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Jordana 6

1. Mariola Wierzbicka Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Ewa Nowak KW PIS

3. Marek Stępień KW PSL

4. Katarzyna Furgała KW Polska Razem

5. Ireneusz Franaszek KW Solidarna Polska

6. Sabina Kapłanek KKW SLD

7. Paulina Lara KW PO

 

6. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6

Gimnazjum Nr 5, ul. Opawska 81

1. Kazimiera Laska Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Antoni Dąbkowski KW PIS

3. Jolanta Rosińska KW PSL

4. Natalia Rusnak KW Polska Razem

5. Mateusz Tymoszewski KW Solidarna Polska

6. Agnieszka Schneider KW PO

7. Jolanta Koczumińska Uzupełnienie do minimalnego składu

 

7. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7

II Liceum Ogólnokształcące ul. Kardynała Wyszyńskiego 3

1. Elżbieta Rudek Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Eugenia Krupa KW PIS

3. Aleksandra Bogumił KW PSL

4. Krystyna Młoda KW Solidarna Polska

5. Katarzyna Piszczek KKW SLD

6. Katarzyna Lara KW PO

7. Ewa Wasiuk Uzupełnienie do minimalnego składu

 

8. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8

Gimnazjum Nr 5, ul. Opawska 81

1. Zbigniew Kliza Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Zygmunt Prusinowski KW PIS

3. Irena Buchta-Głąb KW PSL

4. Janusz Kampka KW Polska Razem

5. Beniamin Schroeder KW Solidarna Polska

6. Danuta Stogiewicz KW PO

7. Łukasz Koczumiński Uzupełnienie do minimalnego składu

 

9 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9

Przedszkole Nr 14, ul. Słoneczna 31

1. Marta Lembas Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Małgorzata Lewicka KW PIS

3. Małgorzata Draszczyk KW PSL

4. Anna Kłapkowska KW Polska Razem

5. Ewa Czernecka-Furman KW Solidarna Polska

6. Tomasz Jońca KW PO

7. Grażyna Cuber Uzupełnienie do minimalnego składu

 

10 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10

Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Słowackiego 48

1. Łukasz Wilk Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Ewelina Gadżała KW PIS

3. Aleksandra Lechuń KW PSL

4. Ewa Gawłowska-Szendzielarz KW Polska Razem

5. Irena Wolna KW Solidarna Polska

6. Dorota Kuszka KKW SLD

7. Ewa Szczepanik KW PO

 

11 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11

Szkoła Podstawowa Nr 15 - wejście boczne, do sali gimnastycznej ul. Słowackiego 48

1. Agnieszka Tomaszek-Gluza Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Alicja Gadżała KW PIS

3. Zygmunt Ewy KW PSL

4. Patryk Kokoszko KW Polska Razem

5. Małgorzata Kastelik KW Solidarna Polska

6. Marian Szymański KKW SLD

7. Aleksandra Wiśniewska KW PO

 

12. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12

Szkoła Podstawowa Nr 18 – wejście boczne ul. Ocicka 52

1. Marek Okrent Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Aleksandra Zygar KW PIS

3. Simona Lechuń-Kremer KW PSL

4. Ryszarda Lewandowska KW Polska Razem

5. Bożena Bytomska KW Solidarna Polska

6. Rozwita Musioł KW PO

7. Maria Górczyńska Uzupełnienie do minimalnego składu

 

13. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13

Gimnazjum Nr 3 ul. Żorska 2

1. Monika Niemczyk Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Radosław Burnat KW PIS

3. Mirosław Jaworski KW PSL

4. Józefa Selwent KW Solidarna Polska

5. Katarzyna Król KKW SLD

6. Izabela Ząbek KW PO

7. Kamil Chłodek KWW RN

 

14. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14

Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Ocicka 52

1. Paweł Sosnowski Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Jakub Ćwikła KW PIS

3. Krzysztof Bedryj KW PSL

4. Aleksandra Misiewicz KW Solidarna Polska

5. Elwira Andrukiewicz-Bzymek KKW SLD

6. Elżbieta Łazarewicz KW PO

7. Agata Górczyńska Uzupełnienie do minimalnego składu

 

15. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15

Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. ks. Staszica 12

1. Monika Rim Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Aneta Burnat KW PIS

3. Małgorzata Lichtorowicz KW PSL

4. Ewelina Zieja KW Solidarna Polska

5. Dariusz Łukoszek KKW SLD

6. Dorota Żelichowska KW PO

7. Magdalena Wojtaszek Uzupełnienie do minimalnego składu

 

16. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16

Gimnazjum Nr 1 ul. Kasprowicza 4

1. Agnieszka Mróz Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Magdalena Mogielnicka KW PIS

3. Elżbieta Bednarczuk KW PSL

4. Małgorzata Kostkowska-Borukało KW Polska Razem

5. Urszula Madej KW Solidarna Polska

6. Martyna Rejman KW PO

7. Aleksandra Gładysz Uzupełnienie do minimalnego składu

 

17. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17

Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Wojska Polskiego 8

1. Tomasz Musioł Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Katarzyna Dutkiewicz KW PIS

3. Magdalena Skiba KW PSL

4. Anna Rybak KW Solidarna Polska

5. Katarzyna Skiba KW PO

6. Michał Świech KWW RN

7. Daria Cuber Uzupełnienie do minimalnego składu

 

18. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18

Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Gimnazjalna 3

1. Adam Lara Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Arleta Wojciszyn KW PIS

3. Maria Ewy KW PSL

4. Regina Mazur KW Polska Razem

5. Dorota Franaszek KW Solidarna Polska

6. Czesława Kordyaczny KW PO

7. Artur Kowalski Uzupełnienie do minimalnego składu

 

19. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 19

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Budynek A ul. Kozielska 19

1. Mirosław Bończyk Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Bogdan Malinowski KW PIS

3. Barbara Noga KW PSL

4. Liliana Kaniuch KW Polska Razem

5. Andrzej Iwanowski KW Solidarna Polska

6. Jerzy Kwaśniewski KW PO

7. Aleksandra Henkel Uzupełnienie do minimalnego składu

 

20. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 20

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych, ul. Wileńska 6

1. Katarzyna Pundyk Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Małgorzata Koczumińska KW PIS

3. Janina Sęga KW PSL

4. Piotr Kastelik KW Solidarna Polska

5. Lucyna Kłosek KKW SLD

6. Violetta Kwaśniewska KW PO

7. Joanna Osmenda Uzupełnienie do minimalnego składu

 

21. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 21

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Elżbiety 14

1. Eugenia Trofimczuk Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Wojciech Tulik KW PIS

3. Halina Bednarczuk KW PSL

4. Karol Kurp KW Polska Razem

5. Marzena Jędrycha KW Solidarna Polska

6. Łukasz Kwaśniewski KW PO

7. Weronika Martynus Uzupełnienie do minimalnego składu

 

22. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 22

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Sudecka 2

1. Anna Krakowiak Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Aleksandra Mendelska KW PIS

3. Małgorzata Boszczoń KW PSL

4. Marcelina Kurp KW Polska Razem

5. Aleksander Kastelik KW Solidarna Polska

6. Irina Gasparyan KW PO

7. Iwona Kobza Uzupełnienie do minimalnego składu

 

23. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 23

Gimnazjum Nr 2 ul. Elżbiety 14

1. Bożena Berezowska Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Katarzyna Gargulińska KW PIS

3. Natalia Berezowska KW PSL

4. Tadeusz Mikiewicz KW Solidarna Polska

5. Aleksandra Iwańczuk KKW SLD

6. Krystyna Weygand KW PO

7. Magdalena Sommer Uzupełnienie do minimalnego składu

 

24. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 24

Szkoła Podstawowa Nr 1 , ul. Cecylii 30

1. Ewelina Walczak Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Katarzyna Susła KW PIS

3. Mariusz Nowak KW PSL

4. Andrzej Mikiewicz KW Solidarna Polska

5. Zygfryd Cioch KKW SLD

6. Aleksander Kwaśniewski KW PO

7. Ksenia Rygała Uzupełnienie do minimalnego składu

 

25. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 25

Dom Pomocy Społecznej Plac Władysława Jagiełły 3

1. Andrzej Kubik Wskazany przez Prezydenta Miasta

2. Grzegorz Bula KW PIS

3. Michalina Jakonis KW PSL

4. Halina Wolny KW Solidarna Polska

5. Jan Szramowski KW PO

 

26. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 26

Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień” ul. Grzonki 1

1. Halina Jureczko Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Katarzyna Zięba KW PIS

3. Krystyna Nowak KW PSL

4. Danuta Jarosz KW Solidarna Polska

5. Teresa Kolasa KKW SLD

6. Joanna Laska KW PO

 

27. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 27

Szpital Rejonowy ul. Gamowska 3

1. Maria Kroll Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Alina Korbel-Bula KW PIS

3. Monika Bogumił KW PSL

4. Elżbieta Rostek KW Solidarna Polska

5. Krystyna Loch KW PO

 

28. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 28

Zakład Karny ul .Eichendorffa 14

1. Robert Jania Wskazana przez Prezydenta Miasta

2. Stanisław Zysiek KW PIS

3. Ignacy Szubryt KW PSL

4. Agnieszka Thym KW Solidarna Polska

5. Janusz Loch KW PO