środa, 22 maja 2019

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Jak wyczyścić klawiaturę z kitu i wazeliny? - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca

24.03.2014 15:20 | 1 komentarz | web

Przepraszam tych czytelników, którzy uważają że ta rubryka bez wzmianki o odmiennym stanie świadomości niektórych działaczy z gminy Nędza jest wybrakowana.

Jak wyczyścić klawiaturę z kitu i wazeliny? - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Naprawdę chciałem coś napisać, ale podczas czytania laurki przygotowanej przez służby pani wójt Anny Iskały o tym, jak to w gminie jest cudownie, przydarzył mi się wypadek. Z tekstu wylało mi się na klawiaturę chyba z pół wiadra wazeliny i dobre kilo kitu. Jeśli mimo tej przestrogi chcielibyście zaryzykować to opis współczesnej wsi potiomkinowskiej na prawym brzegu Odry można znaleźć na portalu nowiny.pl  (Zamieszkać w gminie Nędza, publikacja 12 lutego).

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Anna Iskała

Anna Iskała

Wójt gminy Nędza.