Poniedziałek, 1 marca 2021

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

Siedzi starosta na wieży i nie wierzy… - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca

21.03.2014 13:05 | 0 komentarzy | web

Starosta Adam Hajduk uparł się, żeby wybudować wieżę widokową, z której będzie można śledzić postępy na budowie Zbiornika Racibórz. W kasie Starostwa pustki, więc próbował namówić na ten wydatek inwestorów. Augustyn Bombała – szef projektu w RZGW, nie zostawił na pomyśle suchej nitki.

Siedzi starosta na wieży i nie wierzy… - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Mamy postawić wieżę, zaprosić tam ludzi, a wokół jeździć będą ogromne ciężarówki? Ich kierowcy mają uważać na tłumy pieszych? Szanowny Panie, proszę wykazać nieco zrozumienia dla pana Starosty ze względu na jego niezaleczone traumy z ostatnich miesięcy. Otóż starosta ma gabinet na pierwszym piętrze. Nisko jak cholera. Nie dziwota, że nie dał rady dojrzeć z niego nieprawidłowości w PKS i w Szpitalu, za co teraz się go czepiają. Dmucha przeto na zimne i chce mieć punkt obserwacyjny na wysokim poziomie. A jak się przekona, że piasku z budowy nikt nie kradnie, bezeceństw po krzakach nikt nie uprawia, to na pewno odstąpi swoją ambonę bocianom, albo myśliwym i deski się nie zmarnują.

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Adam Hajduk

Adam Hajduk

inspektor ds. inwestycji w gminie Rudnik, były Starosta Raciborski