Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

Gdzie są drogowskazy na Zamek Piastowski?

09.03.2014 11:34 | 1 komentarz | ma.w

Mijają miesiące, a w powiecie mimo zapewnień starosty, tablic drogowych kierujących na Zamek Piastowski jak nie było tak nie ma. Z tematem przypomniał się Adamowi Hajdukowi radny Artur Wierzbicki, którego włodarz zapewniał o pracach nad projektem jesienią ubiegłego roku.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wierzbicki ponowił przed ostatnią sesją rady powiatu swoje zapytanie w tej sprawie. Temat zgłosił we wrześniu ubiegłego roku, dopytywał przed konstruowaniem budżetu na 2014 i po dziś dzień czeka na zapowiadaną realizację. Gdy radny pytał o pieniądze zarezerwowane na ten cel usłyszał, że znaki postawi za swoje środki Agencja Promocji Powiatu Raciborskiego i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim.

- Proszę o odpowiedź kiedy Powiat Raciborski zostanie oznakowany tak, by jak najszersza rzesza przyjezdnych dowiedziała się, że w Raciborzu jest piękny zamek? - Wierzbicki złożył teraz oficjalną interpelację w tej sprawie. Zobowiązał tym samym starostę Hajduka do odpowiedzi w formie pisemnej gdyż dotąd uzyskiwał wyłącznie deklaracje słowne.

Ludzie:

Adam Hajduk

Adam Hajduk

inspektor ds. inwestycji w gminie Rudnik, były Starosta Raciborski

Artur Wierzbicki

Artur Wierzbicki

Radny Powiatu Raciborskiego.