Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Prezydent Lenk chce by mieszkańcy wzięli odpowiedzialność za wygląd Raciborza

20.02.2014 00:23 | 0 komentarzy | ma.w

Mogą to zrobić poprzez udział w miejskim przedsięwzięciu, które urząd organizuje od 2008 roku. Najaktywniejsi mogą liczyć na zapłatę, i to niemałą, za swój trud. Podstawowym warunkiem jest zgłoszenie do konkursu na najładniejszą elewację.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs propaguje estetyczny wygląd budynków położonych na terenie Raciborza oraz kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek miasta. Do konkursu mogą być zgłaszane budynki, w których prace polegające na przebudowie, remoncie lub termomodernizacji obejmujące w swym zakresie elewacje budynku, które zostały zakończone w 2013 roku lub skończą się do 8 kwietnia 2014 roku.

Po tym terminie można spodziewać się rozstrzygnięcia zabawy. Przewidziano nagrody pieniężne. W latach ubiegłych najcenniejsza z nagród opiewała na kwotę 60 tys. zł.Zgłoszenia do konkursu należy składać w terminie do 31 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Miasta Racibórz ul. Stefana Batorego 6, w Biurze Obsługi Interesanta lub w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki – pok. 208.

Kwestionariusz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Racibórz pod adresem:  www.bipraciborz.pl, w Biurze Obsługi Interesanta oraz w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki – pok. 208 Urzędu.

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.