Poniedziałek, 29 listopada 2021

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

W d***e mam wasze skarg... czyli jak się jeździ w MZK Jastrzębie

19.02.2014 13:41 | 47 komentarzy | web

W dniu dzisiejszym jechałem ze swoją dziewczyną autobusem linii 221, moja dziewczyna uczy się w szkole policealnej i posiada legitymację więc kupiła bilet ulgowy. Mówiąc szczerze nie wiedzieliśmy, że osoby które ukończyły 20 rok życia (w maju tego roku będzie obchodziła 21 urodziny) nie mogą korzystać z takowego biletu tylko jechać na normalnym bez ulgi.

W d***e mam wasze skarg... czyli jak się jeździ w MZK Jastrzębie
Fot. www.mzkjastrzebie.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pech chciał,że do autobusu weszła kontrola biletowa (pan i pani) i groził mojej dziewczynie mandat za niewłaściwy bilet. Po kilku usilnych prośbach pani kontroler udało się ubłagać by nie wlepiała mandatu i zakończyło się na tym, że musiała kupić drugi bilet za 3,80 zł. I może cały finał zakończyłby się szczęśliwie gdyby nie to co wydarzyło się później. Po wyjściu z autobusu na dworcu obok Karuzeli, Pan kontroler wyszedłszy podszedł do nas i zaczął mówić do mojej dziewczyny następujące teksty: "i co waćpannie żal d**e ściska, że nie dostała mandatu","Tobie koleżanko należała by się legitymacja ze szkoły specjalnej" itp. Gdy powiedzieliśmy, że złożymy na niego skargę odpowiedział nam: "w d***e mam wasze skargi i g***o możecie mi zrobić ". Wszystko to działo się na oczach kilkudziesięciu osób. A więc teraz pytanie jakim prawem kontroler reprezentujący MZK może zachowywać się w taki sposób i obrażać osoby po prostu nie znające do końca regulaminu? Nie jechaliśmy bez biletu, nie byliśmy wulgarni wobec kontrolerów a mimo to potraktowano nas jak osoby z patologii. Po dzisiejszym dniu nie dziwię się, że coraz więcej gmin rezygnuje z usług MZK.

Czytaj odpowiedź kontrolera na incydent w autobusie MZK Jastrzębie


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.