Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Studniówki 2014: Uczniowie ZS3 imprezowali z posłem Janikiem

10.02.2014 10:07 | 2 komentarze | mark

7 lutego w Białym Domu w Czerwionce-Leszczynach bawili się uczniowie trzech trzecich klas Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku. Prócz maturzystów, ich osób towarzyszących oraz nauczycieli, na imprezie zjawił się również Grzegorz Janik, były dyrektor placówki, obecnie poseł PiS.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na studniówce bawiło się ponad 130 uczniów i ich partnerów. Szampańskiej zabawy nie zepsuł fakt, że do matury zostały już tylko trzy miesiące. - Oczywiście, że jest stres - mówią uczniowie ZS3. - Dzisiaj jednak liczy się przede wszystkim to, że jesteśmy razem i że możemy się świetnie bawić - dodają.

Jedną z klas, które tego wieczoru świętowały symboliczne sto dni do matury, była klasa sportowa ZS3, stąd też obecność na imprezie posła Janika, któremu młodzież kształcąca się w kierunku rozwoju fizycznego jest szczególnie bliska. Przez wiele lat było bowiem dyrektorem placówki. - Jeśli miałbym dać tym młodym ludziom jedną radę, to chyba to, by pewnie kroczyli przez życie, by dążyli do swoich marzeń - mówił poseł Janik.
Sam w tym roku obchodzi 30-lecie swojej matury. - Tak jak dzisiaj stres był ogromny, ale kto się nie boi matury. To na tym etapie życia najważniejszy egzamin, decydujący często o dalszej karierze. Swoją maturę wspominam dobrze, zamiast matematyki mogłem zdawać biologię, był też język angielski - dodaje Grzegorz Janik.Ludzie:

Grzegorz Janik

Grzegorz Janik

Poseł na Sejm