środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Jarosław Gowin w Raciborzu. Przyjedzie na zaproszenie NaM-u

09.01.2014 14:34 | 0 komentarzy | ma.w

Prezes Wacławczyk spotka się wkrótce z liderem Polska Razem, byłym politykiem PO i ministrem sprawiedliwości by ustalić termin jego wizyty.

Jarosław Gowin w Raciborzu. Przyjedzie na zaproszenie NaM-u
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

RSS Nasze Miasto zamierza sprowadzić do Raciborza słynnego polityka. - Rozmawiamy o tym od września zeszłego roku, zanim pan Gowin założył nową partię. Nasz projekt związany z jego obecnością nie ma nic wspólnego z partią Polska Razem - wyjaśnia Dawid Wacławczyk, prezes NaM-u. Gowin ma przyjechać jako wykładowca Akademii Społeczno-Gospodarczej, w ramach której stowarzyszenie prezentuje poglądy znanych postaci ze sfery polityki i biznesu. - Jarosław Gowin poruszy temat zależności między polityką a gospodarką w ujęciu samorządowym - dodaje szef Naszego Miasta.

Wizyta polityka planowana jest w połowie lutego. Nie doszły do skutku wcześniej anonsowane terminy w listopadzie 2013 r. oraz w styczniu 2014 r.

Przypomnijmy, że poprzedni pobyt Jarosława Gowina w Raciborzu towarzyszył kampanii wyborczej Mirosława Lenka. Wówczas obaj politycy reprezentowali Platformę Obywatelską.

Zobacz ostatnie spotkanie w ramach Akademii Społeczno-Gospodarczej z Joachimem Bargielem wójtem Gierałtowic i pracownikiem naukowym Politechniki Śląskiej: Przybył stamtąd gdzie mieszkańców przybywa

Ludzie:

Dawid Wacławczyk

Dawid Wacławczyk

Wiceprezydent Raciborza

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.