Czwartek, 25 kwietnia 2019

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

RSS

VII Śląskie Targi Weselne w Raciborzu już w weekend!

07.01.2014 11:26 | 0 komentarzy | MK

VII Śląskie Targi Weselne odbędą się w Domu Przyjęć Imperia 12 stycznia 2014 roku w niedzielę w przy ul. Fabrycznej 6 w centrum Raciborza.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych oraz firmy zajmujące się oprawą imprez od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny  po zespoły muzyczne, fryzjerów i wizażystów.


W Domu Przyjęć Imperia podziwiać będziemy pokazy mody 2 salonów Diori i Afrodyta o godzinach 13.00 i 15.00. W przerwie między pokazami na żywo  wystąpią  zespoły Vivace Vivace oraz Złote Struny.

Na profilu Facebook.com/Weselne uczestnicy targów, zagłosują na najlepszy ich zdaniem  zespół muzyczny  w regionie - nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku a wśród głosujących, rozlosujemy sesję zdjęciową  od firmy Film-wesele.pl. Wygrać może każdy kto weźmie udział w targach i polubi nasz Facebook.com/Weselne, przez który odbędzie się głosowanie.

Po targach rusza również regionalny portal weselny www.wesele-racibórz.pl, który ma być ułatwieniem dla Par poszukujących firm z branży ślubnej  w pobliżu Raciborza.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć porady czy uzyskać rabat ważny tylko na targach.
Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe - wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej.

Konkurs partnera Film-wesele.pl i Diori - do wygrania 2000 zł!

Polub Facebook.com/filmweselepl, wyślij sms o treści Wesele na nr 601 58 11 98  i zamów  usługę na stoisku firmy Film-wesele.pl, a otrzymasz realizację pleneru  w innym dniu na Blu- Ray lub album ze 100 zdjęciami wartości 1500zł. gratis!

Dodatkowo 1 Para otrzyma bon o wartości 500 zł. do wykorzystania w salonie Diori. Łączna suma nagród wynosi 2000 zł.

Dodatkowo pierwsze 3 Pary, które zamówią  usługę AllinOne otrzymają oprócz pleneru dodatkowo 2 albumy i 2 komplety płyt DVD i Blu- Ray w prezencie.

Organizatorem targów jest Bimage Interactive specjalizująca się w produkcji  wydarzeń i filmów promocyjnych oraz kampanii reklamowych event&net&film.

Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz na portal www.wesele-racibórz.pl, którego oficjalne otwarcie nastąpi 13.01.2014 roku, gdzie będzie można zobaczyć relację z targów.

Główny partner imprezy:


Partner imprezy:


Organizator:

Bimage Interactiv
tel.793 750 790

www.wesele-racibórz.pl
www.facebook.com/Weselne

(as)