Piątek, 30 lipca 2021

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

Patrol

Śmierć w Jankowicach. Nie żyje 25-latka [FILM]

28.12.2013 03:42 | 21 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 20:42

28 grudnia około godziny 1.30 na skrzyżowaniu ulic Nowej i Świerklańskiej w Jankowicach doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Śmierć w Jankowicach. Nie żyje 25-latka  [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Miejsce wypadku


Jak ustalili policjanci 47-letnia chciała skręcić w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpiła jednak pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka volkswagenowi polo kierowanemu przez 31-latka z powiatu rybnickiego. Polo uderzył w prawy bok bravo. W wyniku zderzenia cztery osoby odniosły obrażenia.

Kierowca polo doznał ran ciętych czoła. O wiele poważniejszych obrażeń doznały kobiety jadące fiatem bravo. - Kierująca została przewieziona do szpitala z urazem klatki piersiowej. 23-letnia pasażerka, która siedziała na tylnym siedzeniu doznała złamania miednicy i reki oraz urazu płuc - wylicza starsza sierżant Bogusława Poloczek z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Najpoważaniejszych obrażeń doznała 25-letnia kobieta, która siedziała na miejscu pasażera obok kierowcy. Ranna rybniczanka przez kilkadziesiąt minut była reanimowana przez zespół pogotowia ratunkowego. Nie udało jej się uratować. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Zmarła to córka kierującej fiatem bravo.

(acz), Fot. Adrian Czarnota