Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Patrol

Motocyklista wypadł z drogi

27.12.2013 09:30 | 3 komentarze | acz

Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadków drogowych, do których doszło we wtorek w Czerwionce-Leszczynach na ul. Ks. Pojdy i w Palowicach na ulicy Wiejskiej.

Motocyklista wypadł z drogi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do pierwszego zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 9.00 w Czerwionce-Leszczynach na ulicy Księdza Pojdy. Jak wstępnie ustalono kierująca fordem, 27-letnia mieszkanka Rybnika, najechała na tył stojącego i oczekującego na wolny przejazd pojazdu Chevrolet, którego kierującą była 59-letnia kobieta. W wyniku tego zdarzenia ford stoczył się ze skarpy, a kierująca z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala w Knurowie. 

Drugi wypadek miał miejsce około godziny 13.20 w Palowicach na ulicy Wiejskiej. Kierujący motocyklem marki Yamaha, 18-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego, kierując bez uprawnień, na łuku drogi utracił panowanie nad motocyklem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i wywrócił się. W rezultacie kierujący motocyklem doznał obrzęku mózgu i został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu - Zdroju.