Czwartek, 16 lipca 2020

imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

RSS

Dzień Zdrowia i Urody w Silvan SPA

15.07.2013 09:54 | 0 komentarzy | e

Z okazji II urodzin Silvan SPA postanowiliśmy zaprosić naszych stałych i nowych klientów na Dzień Zdrowia i Urody, który odbył się 29 czerwca w Żytnej.

Dzień Zdrowia i Urody w Silvan SPA
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jako że pogoda w Polsce ostatnio jest dość kapryśna, to naszą największą obawą był deszcz. Jednak jak się okazało, zamówiliśmy idealną pogodę na fitness.

Dzień zaczął się od części zabiegowej i otwartej strefy wellness. Wszyscy goście, którzy się wcześniej zapisali mogli za darmo skorzystać z masażu pleców, zabiegu parafinowego na dłonie, zrobić sobie makijaż lub schłodzić się w basenie i zrelaksować w jacuzzi. Jak widać na zdjęciach, naszym gościom bardzo się podobało.

Jednak chcieliśmy zadbać nie tylko o Waszą urodę i dobre samopoczucie, ale także o zdrowie, tak więc przewidzieliśmy również zajęcia fitness, które odbyły się na terenie SPA pod czujnym okiem instruktorów z Akademii Fitness. Pierwsze były zajęcia na stepie z Magdą, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Ku naszemu zdziwieniu grupa była bardzo zróżnicowana, od 5-latek zaczynając, przez 20-30-latki, a kończąc na grupce seniorek.

Następne zajęcia jakie były zaplanowane to nordic walking z Agnieszką, jednakże tym razem błogie leniuchowanie zwyciężyło i najbardziej wytrwała okazała się najmłodsza uczestniczka, która nie odstępowała instruktorki na krok. Kolejne zajęcia to trening funkcjonalny z Krzysztofem. Jak zwykle dał wszystkim popalić i wycisnął ostatnie poty z każdego uczestnika, jednakże to nie zniechęciło ich do wzięcia udziału w ostatnich zajęciach tego dnia, czyli zumby z Martą. Połączenie tańca i fitnessu to idealna kombinacja, która zachęca zarówno starszych jak i młodszych do ruchu na świeżym powietrzu.

Tekst sponsorowany